Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.8T - odcięcie zapłonu a szara chmurka dymu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.8T - odcięcie zapłonu a szara chmurka dymu

    Jakoś tak wyszło, że uciekalem dla A6 C5 2.8 i po dokręceniu na 3cim biegu do odcinki (za bardzo byłem skupiony na śledzeniu lusterka no i skończyły się obroty :P ) oczywiście szarpnięcie i odcinka, cały czas obserwując lusterko wsteczne zauważyłem taki ciemnoszary dymek dosłownie w tym samym monecie sie pojawił gdy właśnie następuje odcięcie zapłonu, szybko sprzęgło aby wbić 4 bieg i znowu ogień i już nic takiego się nei pojawiło.

    Póki co od wymiany do wymiany nie dolewam oleju bo nie ma takiej potrzeby, pali dobrze, check zapala się raz na pół roku (błąd grzałki sondy).
    Auto ma moc, nie szarpie, nie prycha
    Skąd ten dymek ???

    Oznaką jakiej usterki jest ten stan rzeczy spowodowany ?

    Dodam, ze wszysko odbywało się na LPG

  • #2
    Ucieklem ale jakos wybitnie dakeko mu nie odskoczylem. Zaluje ze na pb nie przelaczylem :-)

    Mazda 6 z pakietem korozja 2.3 benzyna kura robi z latwoscią. Generalnie mam serie wiec sie nie wdaje z reguły w sciganie bo to tylko 180 KM o ile trzyma serię :-) plusem jest tylko niska masa bo dac dla RSa 2 tony masy wlasnej i robi się taki opel corsa 1.2 hehehe

    martwi mnie ten puszczony bączek. Odcinka polega w 1.8t na odcieciu pliwa czy zaplon "zanika" ?????

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X