Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Amortyzatory O1 Kombi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Amortyzatory O1 Kombi

    Witam, jakiej firmy polecacie amortyzatory oraz poduszki i osłony na tył (komplet) do O1 kombi?
    Obecnie chyba siedzą tam jeszcze oryginały, ale ze względu na stan nie jestem w stanie odczytać żadnych numerów.
    ]"]Error 404 - Zapodaj.net

  • #2
    Jeśli chodzi o amory to pierwszy montaż był Sachs gazowe
    Poduszkę bym zalecał z Lemforder'a a osłony z Febi

    Jak wrócę popołudniu do domu to wspomogę nr części
    Ostatnio edytowany przez petras; 4267.

    Komentarz


    • #3
      W sumie już wybrałem części, ale jeszcze nie kupiłem.
      Link
      Link
      Link

      Ps. Nie działa osobne wklejanie linków, dlatego jest w takiej formie

      Komentarz


      • #4
        W sumie Febi niewiele droższe, a pewnie lepsze, tylko jak mam chyba żółte teraz, a te są białe, ale to chyba w niczym nie przeszkadza?
        Link

        Komentarz


        • #5
          Szukam manuala do wymiany amorków, ktoś poratuje jakimś linkiem?

          Komentarz


          • #6
            Tylko zwróć uwagę czy nie masz pakietu na bezdroża, są inne długości amortyzatorów. Ja nie dopatrzyłem tego, (co prawda w liftbacku), i teraz na progach zwalniających i tym podobnych podskokach, amor rozciąga się do końca i jest uderzenie.

            Komentarz


            • #7
              A jak to sprawdzić, po VIN?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Alek_M Zobacz wpis
                Szukam manuala do wymiany amorków, ktoś poratuje jakimś linkiem?
                SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia

                Komentarz


                • #9
                  Widziałem filmiki z wymian amorków i coś mi się wydaje, że bez lucza pneumatycznego nie zrobię tego. Chyba lepiej oddać to do mechanika i zaoszczędzić sobie nerwów

                  Komentarz


                  • #10
                    Przy tylnych amortyzatorach można sobie poradzić bez klucza pneumatycznego ale decyzja należy tylko do ciebie.
                    Ostatnio edytowany przez BASTIAN001; 27931.

                    Komentarz


                    • #11
                      A tak zapytam, poduszki też wymieniać, czy zostawić stare?

                      Komentarz


                      • #12
                        Nowe przy okazji

                        Komentarz


                        • #13
                          Wszystko nowe daj jak już to rozbierasz. Z wymianą nie ma problemu.
                          Na naklejce w bagażniku są symbole wyposażenia i powinieneś mieć tam odpowiedni symbol. Niemożliwym teraz jaki.

                          Komentarz


                          • #14
                            Pakiet charakteryzuje się też stalową płytą pod silnikiem.

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeszcze jedno pytanko. Jakie tuleje belki tylnej kupić? Okazuje się, że są luzy na belce. Jak kupowałem tuleje do wahaczy, to brałem Lemforder pełne, a czy są jakieś lepsze do Octavii?

                              Komentarz


                              • #16
                                Ktoś kiedyś pisał o założeniu tulei z Fabi...poniżej...
                                Wymiana tulei belki tylnej O1 - Octavia Club Polska

                                U siebie montowałem jakiś czas temu zwykłe. Wybrałem Lemfordera.

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja w ubiegłym roku zamontowałem FEBI. Objawy u mnie to myszkujący tył wyraźnie odczuwalny powyżej 140 km/h. Po wymianie auto idzie jak po szynach.
                                  ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                                  Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                                  Spalanie - Motostat.pl
                                  Spalanie - Motostat.pl

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Wymiana tylnych amortyzatorów - Skoda Octavia 1 U Hatchback może sie przyda poniższy materiał

                                    Wymiana tylnych amortyzatorów - Skoda Octavia 1 U Hatchback - Octavia Club Polska

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X