Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.6mpi BSE Śruba torx uchwytu (?) pompy powietrza wtórnego/bagnetu oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 1.6mpi BSE Śruba torx uchwytu (?) pompy powietrza wtórnego/bagnetu oleju

    Jak w temacie - brakuje mi śrubki łączącej mocowanie pompy powietrza wtórnego i bagnetu z kolektorem.
    Czy ktoś zna jej "parametry" (średnica, długość, skok gwintu), a najlepiej miejce gdzie można ją kupić?
    Załączone pliki

  • #2
    Kolego po pierwsze uzupełnij profil , a po drugie popraw tytuł posta by nie wprowadzać innych w błąd .
    Nie jest to śruba torx tylko spline a to duża różnica , bo jak użyjesz klucza torx do odkręcenia jej to jest bardzo duże prawdopodobieństwo że nie odkręcisz jej i uszkodzisz ją .
    Potrzebny klucz spline wygląda jak na filmie 1.06 minuta .


    A brakująca śruba a raczej wkręt to N 910 829 01 i w ASO grupy VW dostaniesz ją za około 2 zł .( wymiary to 8x14 ) i wygląda tak :
    Page Not Found - RC-Service GmbH
    Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za odpowiedź .Chętnie bym zmienił tytuł, ale nie widzię opcji edytuj.

      Natomiast mam jeszcze jedno pytanie - czy to na pewno spline, a nie XZN? Bardziej pasuje mi kształtem a i Wiki twierdzi, że VAG używa wkrętów z takim łbem.

      Komentarz


      • #4
        Tu się z tobą zgadzam bo sam posiadam klucze xzn ale z opisem spline i to samo jest na rynku przyjrzyj się temu . Wielu sprzedawców oferuje klucze XZN z opisem w nawiasie spline i odwrotnie , spline a w nawiasie XZN . Różnica jest bardzo mała i oni sami nie wiedzą co jest co . Dla porównania foto obu z wiki .
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #5
          Tu masz przykład Link

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez 25mj6 Zobacz wpis
            najlepiej miejce gdzie można ją kupić?
            ja bym poszukał na szrocie

            ...Moje Cappuccino MPi...

            jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
            sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
            wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

            Komentarz


            • #7
              Wkręt wkręcony w plastik, nie dużym momentem, torxem dokręcisz. Ale spline możesz sobie kupić, przydadzą się jak mi, bo specjalnie kupiłem właśnie do niej a zwykłym torxem poszło. Nie mniej posiadanie ładnego zestawu bitów cieszy.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X