Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Maglownica – nowy zamiennik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Maglownica – nowy zamiennik

    Cześć czołem, zapraszam do wypowiedzi na temat dostępnych budżetowych zamienników maglownicy.
    1. Borsehung – cena ~950, firma niby niemiecka, na naklejce Francja, produkcja chińska, gwarancja niby 4 lata, całość sprawia wrażenie oryginału z zeszlifowanymi znaczkami (ale widziałem też kilka zdjęć ordynarnych nieestetycznych podróbek), większość opinii pozytywna
    2. GT Bergmann – cena ~750, firma niby niemiecka, ale produkcja chińska, gwarancja 2 lata, wygląda nawet nieźle, ma korpus częściowo lakierowany na czarno i ładne gumy na końcówkach, nie znalazłem żadnych opinii
    3. Vika – cena ~750, firma niby czeska, ale produkcja chińska, gwarancja 2 lata, niemal identyczna z GT Begrmann, ale dużo słabsze wykonanie gum, znalazłem tylko 1 opinię (pozytywną)

    Na tę chwilę skłaniam się ku opcji nr 1, ale chętnie posłucham starszych i mądrzejszych.


  • #2
    Pamiętaj,cze chytry traci dwa razy. Bierz 1 opcje. Firma znana. Vika to takie tanie g*wno jak topran. 2 pozycji nie znam.

    Komentarz


    • #3
      Kupiłem magiel Borsehung.
      W kartonie certyfikat fifarafafą z gwarancją na 4 lata.
      Daj boże, że będę wtedy już miał jakieś nowe auto
      Miejska legenda mówi, że to oryginał TRW z zeszlifowanymi znaczkami VW.
      Jest to mit, szlifowane są miejsca odcięcia tzw. wlewków z kanałów wlewowych formy odlewniczej.
      Sama maglownica bardzo podobna do oryginału, różnice są w detalach, ale na plus dla TRW, jednak jest to zamiennik z uproszczeniami technologicznymi.
      Jakość wykonania bardzo dobra, nie było się do czego przyczepić.
      Montaż plug&play, zero problemów.
      Zalane zielonym płynem G 004, chociaż chłopaki bardzo chcieli czerwonego ATF II
      Nie chcę tutaj popadać w samozachwyt, ale jazda to naprawdę poezja, jestem w szoku jak 20-letnie auto może się prowadzić na nowym maglu.
      Wrzucam zdjęcie porównawcze obu maglownic, nie widziałem takiego nigdzie na necie, a może się komuś przyda.



      NlY2oFa.jpg

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X