Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaz tylnego oparcia kanapy...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Demontaz tylnego oparcia kanapy...

    uscislajac temat wymiane robil mechanik ktory stwierdzil ze szczeny sa po wymianie a dzwignia byla wysoka zanim wykonalismy manewr a swoja droga dzieki za info o regulacji linki,bo ten kolo powiedzial ze ni ma takowej.jutro z ranca powalcze z tematem
    RS BLUE

  • #2
    Demontaz tylnego oparcia kanapy...

    Jak zdemontowac tylne oparcie kanpy (najlepiej do tego za kierowca ,ale instrukcja przyda sie do obydwu stron) ? :roll:
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #3
      oparcie tylnej kanapu jest mocowane na ruchomym "przegubie", wystarczy jak tylko przesuniesz taka zapadke i mozesz wyjac ten bolec z oparciem tylnej kanapy. robiłem to wiele razy i nie zajumje to wiecej jak 10 sek
      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez nico21
        oparcie tylnej kanapu jest mocowane na ruchomym "przegubie", wystarczy jak tylko przesuniesz taka zapadke i mozesz wyjac ten bolec z oparciem tylnej kanapy.
        Ta zapadka jest od strony drzwi ? :roll:
        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

        Komentarz


        • #5
          ta zapadka jest od strony drzwi po lewej i po prawej. Moze uda mi sie zrobic dzis fotki to wrzuce
          :szeroki_usmiech

          [ Dodano: Pon 26 Cze, 06 17:45 ]
          zdjecia mam zrobione ale dzis ich nie dam rady załadowac. Jutro je wrzuce
          DACAR.team

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez nico21
            zdjecia mam zrobione ale dzis ich nie dam rady załadowac. Jutro je wrzuce
            THX ja juz sie ogarnolem z tym faktycznie 10sekund
            Ale fotki wzuc ,moze ktos inny skorzysta
            Wreszcie wyeliminowalem stuki z tego tylnego oparcia Wystarczylo troche izolacji i juz oparcie nie lata na tych uchwytach Zobaczymy tylko jak dlugo ten patent wytrzyma (bo pewno sie izolacja wyrobi/przetrze) :roll:
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Samiec
              Wreszcie wyeliminowalem stuki z tego tylnego oparcia Wystarczylo troche izolacji i juz oparcie nie lata na tych uchwytach Zobaczymy tylko jak dlugo ten patent wytrzyma (bo pewno sie izolacja wyrobi/przetrze)
              U mnie zastosowałem, podkładki pod meble, takie samoprzylepne, mam je chyba już z rok i jest ok

              Komentarz


              • #8
                Oto obiecane foty - sorry ze tak póżno ale nie miałem kiedy :/
                Załączone pliki
                DACAR.team

                Komentarz


                • #9
                  nico21, ech jakie to proste :lol: nie miałem jeszcze potrzeby demontować oparcia, ale nigdy nie wiadomo kiedy będę musiał. Fajne foty i przydatne nie tylko dla mnie :wink:

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez arci9
                    U mnie zastosowałem, podkładki pod meble, takie samoprzylepne, mam je chyba już z rok i jest ok
                    A w ktorym miejscu naklejales?
                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja proponował bym termokurcz o odpowiedniej średnicy zakładasz na trzpień, podgrzewasz i pięknie siada. Zdecydowanie dłużej wytrzymuje od taśmy izolacyjnej. Dawno, dawno temu tak robiłem w pasku kombi i skutecznie wyciszało drgania oparcia.
                      Chyba że konstrukacja czeszki nie pozwoli na taki manewr.

                      pzdr
                      OII ambientna sztuka

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez jacq
                        Ja proponował bym termokurcz o odpowiedniej średnicy zakładasz na trzpień, podgrzewasz i pięknie siada.
                        Pomysl dobry ,tylko nie mam takiej grubosci termokurczy ,ale poszukam
                        TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                        SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                        Komentarz


                        • #13
                          Hej mam problem. Gość co montował mi kamerę spaprał robotę przy składaniu. Dzisiaj go nie ma a jutro mam wyjazd i trochę kiepsko wygląda szpara między oparciem kanapy. Na zdjęciu zaznaczyłem element który odstaje. Wie ktoś jak go zdemontować i poprawie zamontować? Bo nie chce nic po urwać wiec wole dopytać.

                          Wrzuciłem fotę na dysk google bo jest problem aby załadować na forum.

                          Nie można odnaleźć strony

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X