Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zerowanie napisu serwice w komputerze.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zerowanie napisu serwice w komputerze.

    a ja sie musze odstresować :roll:

    więc codziennie kieliszeczek :diabelski_usmiech
    a co mi tam!!!

    [ Dodano: Wto 04 Gru, 07 16:44 ]
    albo dwa ... :P

  • #2
    [O1] Zerowanie napisu serwice w komputerze.

    Czy można wyzerować błędy komputera i usunąć napis "serwisowy" za pomocą kluczyka i coś tam jeszcze trzeba nacisnąć.

    Brat ma Polo i robi taki zabieg kluczykiem i światłami i zeruje wyświetlanie sie kontroli serwisowej.
    _-=MLY=-_

    Komentarz


    • #3
      Instrukcja obsługi, str. 49:
      "Wskaźnik obsług serwisowych można również w następujący sposób skasować za pomocą przycisku licznika przebiegu dziennego:
      - gdy zapłon jest wyłączony, wcisnąć i przytrzymać przycisk licznika przebiegu dziennego, znajdujący się pod prędkościomierzem
      - włączyć zapłon i zwolnić przycisk; na wyświetlaczu pojawi się komunikat service lub service jetzt
      - pokrętło nastawiania zegara tak długo trzymać obrócone w prawo, aż komunikat zniknie"

      Miłych akrobacji

      Komentarz


      • #4
        @paprot

        Dzięki..

        [ Dodano: Wto 31 Lip, 07 10:00 ]
        Jeszcze raz.
        Pojawia się komunikat SERVICE OIL .
        Jest inny niż piszesz ale chyba można pokrętłem zegara przekręcić - nie mam pewności więc nie kręcę.

        I druga sprawa to od paru miesięcy wzrasta mi zużycie paliwa poprzedni średnio palił mi 7.2l jazda w mieście i trochę trasa. A teraz wychodzi mi średni 8.5l. Więc chyba bez komputera i wizyty w serwisie sie nie obejdzie.
        _-=MLY=-_

        Komentarz


        • #5
          Przy sevice oil tez skrec w prawo pokretlem , mi w golfie z tym silnikiem (AEE) jak padla sonda lambda to mialem taki objaw, zuzycie paliwa poszlo w gore o jakies 1,5-2 L

          Komentarz


          • #6
            Cholera trzecia sonda ... By to była ..
            _-=MLY=-_

            Komentarz


            • #7
              no właśnie, service oil też jest możliwy, da się go skasować, ale chyba warto podjechać do serwisu, tym bardziej, że nie chodzi tylko o sam komunikat, ale i inne objawy

              Komentarz


              • #8
                No calkiem mozliwe , mi oryginal chodzil 5 lat a potem co roku nowa byla :diabelski_usmiech



                Zamieszczone przez paprot
                no właśnie, service oil też jest możliwy, da się go skasować, ale chyba warto podjechać do serwisu, tym bardziej, że nie chodzi tylko o sam komunikat, ale i inne objawy
                No olej trzeba zmienic :wink:

                Komentarz


                • #9
                  Niestety tak.
                  Dziwna ta moja skoda jest, średnio co dwa, trzy miesiące coś jej się psuje..
                  Może drobne sprawy i mało kosztowne jednak naprawy w serwisie już mnie zaczynają denerwować. Poprzednio miałem Punto (5 lat użytkowania) i mniej tych usterek było (albo już nie pamiętam).

                  Pozdrawiam ..

                  [ Dodano: Wto 31 Lip, 07 10:33 ]
                  PS.
                  Olej i filtry wymieniam u znajomego mechanika nie w serwisie ale zawsze na czas ..
                  _-=MLY=-_

                  Komentarz


                  • #10
                    Może powyższy temat to odgrzewany kotlet, ale czekając dłuższy czas na parkingu, zdenerwował mnie napis service na wyświetlaczu kilometrów. Dla kierowców, którzy lubią pogrzebać przy swoim aucie podaję sposób wykasowania – wyzerowania napisu service. Powyżej na forum także znajdziecie dokładny opis z instrukcji.

                    Zatem, po pierwsze wcisnąłem przycisk po prawej stronie przy liczniku kilometrów. Po drugie przekręciłem o jeden kluczyk w stacyjce. Po trzecie lewy przycisk przekręciłem w prawo. I to wszystko.
                    Dla tych co lubią zamiast czytać, oglądać poniżej link do relacji, ale po rosyjsku.



                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X