Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] demontaz tapicerki foteli (grzanie pupy zrobione) :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] demontaz tapicerki foteli (grzanie pupy zrobione) :)

    sterownik będzie na procesorze się nie ma za bardzo co przesyłać procesor kilka rezystorów i kondensatorów.

    Będzie trzeba montować albo rezystor wieloobiektowy albo impulsator. Jeszcze dokładnie tego nie przemyślałem co będzie lepsze.
    miroslaw

  • #2
    [O1] demontaz tapicerki foteli (grzanie pupy zrobione)

    chce dorzucic maty przed zima, coby dupsko nie odmarzlo. tapicerzy krzycza kolo 200zl za fotel. w zwiazku z tym stwierdzilem, ze moze sam sie pomecze dzionek i sprobuje zamontowac maty wlasnymi recyma. demontowal moze ktos z was skore z przednich foteli rs? duzo z tym roboty? moze macie jakis manual?

    pozdr
    spajk
    http://dobryprojekt.org

    stage 1 - 250 / 370
    stage 2 - 287 / 394

    Komentarz


    • #3
      kupiłeś już maty i przycisk z wiazkami wszystkimi? jak tak daj znac gdzie i za ile jak będziesz robił zrób kilka fotek to moze i ja u siebie sie zdecyduje
      BYŁA o1 rs
      BYŁA o2 1.6
      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

      Komentarz


      • #4
        no sam jestem ciekaw jak Ci pójdzie, ja osobiście bym się samemu nie pchał , bo są airbagi w fotelu itd ale życzę powodzenia i czekam na efekty
        BYŁ : MÓJ SZKODNIK http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=17786

        JEST : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78705


        www.tri-dent.pl www.kancelaria-storoniak.pl


        FB: Michał Storoniak

        Komentarz


        • #5
          wszyscy na gotowca czekaja? :P

          Zamieszczone przez bobas
          bo są airbagi w fotelu itd
          po odlaczeniu aku nic sie nie stanie. wieksze prawdopodobienstwo ze wystrzela w trakcie jazdy.

          pozdr
          http://dobryprojekt.org

          stage 1 - 250 / 370
          stage 2 - 287 / 394

          Komentarz


          • #6
            to jak tam nikt nie pomoże?mrspike zaczołes już? masz maty i pryzcisk? jak tak gdzie kupowałes i za ile?
            BYŁA o1 rs
            BYŁA o2 1.6
            JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

            Komentarz


            • #7
              Z fotelami nie ma problemu aby je ściągnąć wyciągnąć kluczyk ze stacyjki wypiąć poduchy i tyle , trzeba do zamocowania mat uporać się z pokrętłem oparcia fotela z tym jest trochę silaczki reszta to pryszcz skóra ładnie schodzi z zamontowaniem też nie ma problemu, Bedziesz potrzebował jeszcze trochę kabli przekaźniki z układem elektronicznym i regulator potencjometryczny na deskę . Nie żałuj na przekrojach kabli do podgrzewania bo to yuylko 12 wolt więc prąd w kablach jest wysoki oscylowałbym na Lgy6 :szeroki_usmiech
              Takie zwykłe Ambiente

              Komentarz


              • #8
                nie zaczalem.

                mam ori wiazke z przkaznikami, wlacznikiem itd, wiec z tym nie bedzie klopotu.
                skad? tym razem speedy nie dal d... za ile? 165 plnow z przesylka.

                maty sa po 15zl na allegro.

                jak zrobie (lub zlece) to dam znak

                pozdr
                http://dobryprojekt.org

                stage 1 - 250 / 370
                stage 2 - 287 / 394

                Komentarz


                • #9
                  MrSpike,
                  aku nie musisz odpinać-wystarczy odpiąć kabel od poduszek i to robisz jako pierwsze
                  2. demontujesz plastiki zakrywające szyny mocujące foteli
                  3. przesuwasz fotel na maxa do tyłui odkręcasz śruby i wyciągasz fotel do góry
                  4.ściągasz pokrętło od regulacji lędżwi- cięzko to zrobić ale cała tajemnica tki w tym żeby równomiernie ciągnąć za to pokrętło i wtedy dopiero zejdzie-w przeciwnym wypadku oberwiesz
                  5 zdejmowanie skór zaczynasz od dołu oparcia wypinasz z takiej długiej listwy a potem ściągasz wypinając z oczek i haczyków
                  1.8T AGU L&K

                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                  Komentarz


                  • #10
                    mrspike i jak zrobiłeś już?
                    BYŁA o1 rs
                    BYŁA o2 1.6
                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez blackrs
                      mrspike i jak zrobiłeś już?
                      nie do konca
                      generalnie zamowilem dodatkowe maty pod tylek i czekam na dostawe (te poprzednie niestety nie mialy termostatu i nie za bardzo dalo sie je podlaczyc do ori wiazki z regulacja temp.).

                      bede mial wiec na sprzedaz 2 maty.

                      za to moj mechanik-elektryk-zlota-raczka zamontuje mi wiazke i maty w cenie montazu samych mat u tapicera

                      pozdr

                      [ Dodano: Pon 16 Lis, 09 15:13 ]
                      no w koncu. po kilku tygodniach walki mam podgrzewanie jajek :szeroki_usmiech

                      czesci:
                      - kompletna wiazka wraz z przekaznikami i wlacznikiem w kokpit (od speediego z pomoca innego klubowicza - dzieki T.) - 160zl z wysylka
                      - maty (te wlasciwe trafilem za 3 razem bo wybor na rynku duzy i nie wszystkie pasuja). pod tylek z czujnikiem, pod plecy bez czujnika. - 80 zl z wysylka
                      - montaz calosc wykonana przez mojego elektryko-mechaniko-zlotaraczke - 300zl

                      dodatkowe maty kupione w sumie za 100zl i sprzedane za 50zl generuja koszt dodatkowy - 50zl

                      w sumie wiec za 590 zl mam ciepelko w 4 litery zanim auto sie nagrzeje.

                      pozdr



                      ps. jesli szukacie mat skontaktujcie sie z tym czlowiekiem:
                      Link

                      mozecie powolac sie na spike_ z allegro - powinien juz wiedziec jakie maty pasuja do skody wazne, aby mialy czujnik temeratury i byly z grupy VAG. ja akurat mam z VW polo. dzwoncie i pytajcie bo nie zawsze ma wszystkie maty na allegro wystawione.
                      http://dobryprojekt.org

                      stage 1 - 250 / 370
                      stage 2 - 287 / 394

                      Komentarz


                      • #12
                        skoro ktos ci robił to foto relacji nie masz?właczniki masz ori?
                        BYŁA o1 rs
                        BYŁA o2 1.6
                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez blackrs
                          skoro ktos ci robił to foto relacji nie masz?właczniki masz ori?
                          foto nie mam.
                          wlacznik i cala wiazka oryginal.
                          http://dobryprojekt.org

                          stage 1 - 250 / 370
                          stage 2 - 287 / 394

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X