Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Skora, podgrzewane siedzenia. Montaz.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez maku-2004
    Witam.
    Może któryś z kolegów ma schematy podłączeń podgrzewania kanapy, mam nadzieję, że nie jest taka skomplikowana i sam bym ją zrobił.
    Jeśli ktoś posiada to prosiłbym na email.

    kanapa jest analogiczna jak z przodu. +,- i + z centralnej elektryki Ja sobie poradzilem, ty tez sobie poradzisz Mnie duzo pomogl krzynol, jakby co to wal smialo postaram sie pomoc. Schematy zaraz ida na maila.


    EDIT: Teraz widze w historii ze ja ci juz schematy wysylalem na meila i w wersji papierowej. poszlo drugi raz.
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

    Komentarz


    • Heretyk dostałem od Ciebie i na email i w wersji papierowej razem z wiązką na przód, niestety komp mi padł i część przepadła, a w tej papierowej to są schematy siedzenia kierowcy i pasażera. Mam rozumieć żeby się wzorować według przodu, a ja myślałem, że jest jakiś schemat na tył.

      W tych co dostałem wczoraj to już jest kanapa.

      Wielkie dzięki.
      Fotele będę zakładał w sierpniu, mam nadzieję, że dam radę.
      Pozdrawiam
      Mariusz

      Komentarz


      • Witam kolegów mam następujące pytanie co potrzebne będzie do podłączenia podgrzewanych foteli do octavi 1 posiadam regulator podgrzewania i oczywiście fotele czytałem w wątku że będzie potrzebna jakaś wiązka i przekażniki ile to może kosztowac proszę o poradę gdzie to można kupic mam jeszcze jedno pytanko co potrzebne będzie do aktywowania poduszek w tych fotelach może jakieś przekierowanie do linku na forum. Pozdrawiam robos

        Komentarz


        • robos, powyższe posty dotyczą O2
          fotele z poduszkami = inny sterownik airbag (W O1)
          uzupełnij profil, będzie łatwiej
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • krzynol, powiedz mi czy ciężko jest zdjąć tapicerkę z foteli bo ja chyba nie chcę założyć innych foteli bi mi się tapicera za bardzo nie podoba i będę chciał ją przełożyć z moich starych siedzisk :P
            Daniel

            Komentarz


            • nie jest ciężko, tylko troszkę czasochłonne
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • Zamieszczone przez krzynol
                nie jest ciężko, tylko troszkę czasochłonne
                No to jednak założę moją tapicerkę , bo o wiele bardziej mi się podoba .
                Dzięki za info krzynol,
                Daniel

                Komentarz


                • Podgrzewanie z przodu założone i działa. Wielkie DZIĘKI dla kolegi heretyk za wiązkę, schematy i piny, no i oczywiście dla kolegi krzynol ,który swoim opisem zmobilizował mnie do montażu podgrzewanych siedzeń, jeszcze raz dzięki.
                  Pozdrawiam
                  Mariusz

                  Komentarz


                  • maku-2004,
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • Chlpaki znowu truje dupe, ale... POwiedzcie mi do cholery gdzie oryginalnie montowany jest przekaznik od podgrzewania kanapy tylniej?
                      Ostatni zaczął stukać. sciagnalem zewnetrzna poduszke oparcia. zapakowalem sterownik w taka fabryczna gąbke rurke- w ktora zapakwoane sa kable w VAG. ale jak wiecie ja mam chopla zeby bylo jak fabryka.

                      Wiem z serwisowki i waszych wypowiedzi ze ten sterownik jest zamontowany w slupku C, ale jak i gdzie dokladnie,nigdzie nei moge znalesc tych dwoch otworow podobnych do takich jakei sa w siedzeniu przednim pasazera.
                      Zostały mi czesci, po szkodniku:
                      VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                      Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                      Komentarz


                      • słupek C prawy na dole
                        więcej nie wiem
                        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                        poprzednie modele:
                        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                        Komentarz


                        • heretyk możliwe jest, że przekaźnik jest wpięty w taki uchwyt o numerze 1M0 937 510, a ten uchwyt jest wpięty w jakiś otwór w nadwoziu. Tak mi się wydaje.

                          [ Dodano: Pią 16 Wrz, 11 22:42 ]
                          Witam.
                          Mam pytanie:
                          - czy ktoś zna numery tych gniazd do których się podpina siedzisko i oparcie ?, jedna dwa piny, a druga cztery piny, numery pinów też by się przydały;

                          -z regulatorów temperatury idą 4 przewody, 2 to zasilanie podświetlenia, kolejny idzie do sterownika, a 4 z oznaczeniem 72 w prostokącie, kolor czarno-szary do czego ?;

                          -jak jest puszczona wiązka, po bokach tego podwyższenia pod tylną kanapą ?, pytam bo wiązkę robię sam, a chcę,żeby było tak jak w oryginale.
                          Pozdrawiam
                          Mariusz

                          Komentarz


                          • Pany wtyczki foteli różniły się przed i po lifcie??
                            MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                            KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez marcin607
                              Pany wtyczki foteli różniły się przed i po lifcie??
                              Tak, różnią się.

                              Komentarz


                              • Zacząłem kompletować zestaw do grzanych materiałowych foteli. Udało mi się namierzyć już komplet foteli grzanych przód plus grzany tył.
                                Ktoś będzie mi robił do nich kompletną wiązkę.,
                                Posiadam już panel tylny do sterowania grzaniem tylnej kanapy.
                                Teraz nasuwają mi się pytania.
                                1. Posiadam Octavie po FL MY 2010 z climatronikiem, widziałem panele sterowania climatronikiem z grzaniem fotelu o różnych numerach. Czy ma to jakieś znaczenie który wezmę byle miał opcje grzania (wizualnie z moim aktualnym różnią się właśnie tylko symbolami grzanych foteli)
                                2. W tylnej kanapie grzane są dwa zewnętrzne miejsca, czy grzany jest siedzisko i oparcie ??
                                3. Gdzieś doczytałem że potrzebuje sterownik do grzanych foteli (jeszcze go nie mam) Czy do tylnych potrzebuje też ?? Jeśli tak to jaki numer na przód i jaki numer na tył ??
                                4. Czy muszę sprawdzać czy któryś z modułów obsłuży mi to grzanie ??
                                Jeśli tak to na jaki moduł mam patrzeć ??
                                Jeśli nie to czy jest jakiś sposób na ominięcie tego ??


                                Dzięki wszystkim za odpowiedzi

                                Komentarz


                                • 1. grzanie to grzanie na panelu, za to coś innego może nie działać
                                  2. tylko zewnętrzne
                                  3. sterowniki/przekaźniki grzania są oba jednakowe raczej
                                  4. moduł pokręteł potrzebujesz do podłokietnika z tyłu
                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                  poprzednie modele:
                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                  Komentarz


                                  • 1. Co znaczy ze coś innego może nie działać ??
                                    4. Sterowanie tyłem do podłokietnika mam. myśle raczej o jakimś module komfortu itp...

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X