Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zimny dolot do 1.8T AGU

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zimny dolot do 1.8T AGU

    Mamy kogoś zaprzyjaźnionego na Słowacji?
    Cena jest super (~200 zł za KCD609004): Link

    Tylko niestety nie wysyłają za granicę :-(
    "Dear Grzegorz,
    We send our products only in Slovakia. Sorry but I can´t send you this item.
    Best regards"

    Może ktoś ma jakiś pomysł na odbiór? No i pozostaje pytanie ile oni tego mają w tej cenie (już o to zapytałem).


    Denken ist schwer, deshalb urteilen die meisten.

  • #2
    zimny dolot do 1.8T AGU

    siema Wam wszystkim. szukałem i nic nie znalazlem, jestem nowy na Tym forum, pytanie mam takie co zrobić z czujnikiem zamontowanym w obudowie filtra powietrza?? adapter do przepływki mam, wszystkie złaczki kolanka,krućce do odmy, tylko zostaje ten czujnik. niewiem od czego on jest i gdzie go zamontować żeby wszystko miało ręce i nogi. pomóżcie, dzięki z góry, pozdro

    Komentarz


    • #3
      To cos cos na obudowie filtra powietrza to jest wzmacniacz impulsu do cewek (jakkolwiek by tego nie nazwac). jest przymocowany do obudowy filtra bo od wewnatrz jest radiator ktory sie chlodzi powietrzem zasysanym przez filtr.
      Jesli ten radiator nie bedzie dobrze chlodzony to ten wzmacniacz pojdzie w piz.... odmowi poslugi.
      Radze sie dobrze zastanowic czy warto sobie narobic klopotu tym stozkiem.
      Najwazniejsze zeby byl wymieniony TIP za przeplywka a puszka z filtrem niech sobie bedzie jak jest. Ten stozek to ani na przeplywke ani na ww wzmacniacz i na inne czesci tez nie wplynie dobrze.
      A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Mach
        To cos cos na obudowie filtra powietrza to jest wzmacniacz impulsu do cewek (jakkolwiek by tego nie nazwac). jest przymocowany do obudowy filtra bo od wewnatrz jest radiator ktory sie chlodzi powietrzem zasysanym przez filtr.
        Jesli ten radiator nie bedzie dobrze chlodzony to ten wzmacniacz pojdzie w piz.... odmowi poslugi.
        Radze sie dobrze zastanowic czy warto sobie narobic klopotu tym stozkiem.
        Najwazniejsze zeby byl wymieniony TIP za przeplywka a puszka z filtrem niech sobie bedzie jak jest. Ten stozek to ani na przeplywke ani na ww wzmacniacz i na inne czesci tez nie wplynie dobrze.
        siema Mach. myślałem że nikt nie odpowie. widzę że jak za starych czasów wyleczełyś mnie z tego dolotu. póki co mam nowyą wkładkę filtra i chyba się zastanowię nad coustom-owym kolektorem wydechowym i może coś z wydechem poeksperymentuję. dzięki raz jeszcze Mach. pozdro

        Komentarz


        • #5
          ja ma dolot simoty i ten czojnik umnie sobie lezy pod dolotem juz jedze tak prawie rok i nic sie nie stalo wiec nie widze roznicy a wyglda umnie to tak

          404 Not Found

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X