Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] skrzynia 6b do 1.8T AUM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] skrzynia 6b do 1.8T AUM

    Gratulacje wspaniałego zakupu. Autko prezentuje się świetnie, te felgi bardzo pasują do niego i to wyposażenie Tylko pozazdrościć! Bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy, pozdro!!!

  • #2
    [O1] skrzynia 6b do 1.8T AUM

    jak w temacie,
    bawil sie ktos z przekladka szostki do 1.8T?
    wiem, ze trzeba miec oprocz skrzyni, polosie i rozrusznik..
    o wlozeniu sprzegla 240mm i dwumasa tez wiem.
    jaki model skrzynki potrzeba i czy mozna wrzucic ewentualnie z quattro (po ewentualnym wyjeciu mechanizmu roznicowego)?
    taka tam octavka kombi 1.8T 250 km.. byla... Corsa B V6 225 km.. jest... ale jeszcze wciąż w fazie ogarniania - teraz w fazie generalnego remontu..
    sponsored by HydroTransfer hydrografika Warszawa www.hydrotransfer.pl

    Komentarz


    • #3
      poczytaj na SR

      1.8T 400+ jaka skrzynia ? - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

      IMO po co 6b z quatro( wystarczy do mocy 350KM potem moze byc za krutka np na cwiartke) nie lepiej bez quatro ? skrzynia bedzie mniej wazyc no chyba ze bedziesz naped zapodawac

      jak juz to szukaj 6b np z ASZ czyli 1.9 130KM najłatwiej założyc bo takie jezdziły w OCt
      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

      Komentarz


      • #4
        cwiartka to nie moj cel wole tor choc wiem tez, ze 5 bylaby lepsza na tor ale niestety nie podola trudom... nie wiem ile w zywotnosci pomoze szpera bo gdyby dala sporo to zapodalbym
        6 od q latwiej trafic..
        6 z ASZ podpasi bez wiekszych przerobek?
        taka tam octavka kombi 1.8T 250 km.. byla... Corsa B V6 225 km.. jest... ale jeszcze wciąż w fazie ogarniania - teraz w fazie generalnego remontu..
        sponsored by HydroTransfer hydrografika Warszawa www.hydrotransfer.pl

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez pajczaki
          cwiartka to nie moj cel wole tor choc wiem tez, ze 5 bylaby lepsza na tor ale niestety nie podola trudom... nie wiem ile w zywotnosci pomoze szpera bo gdyby dala sporo to zapodalbym
          6 od q latwiej trafic..
          6 z ASZ podpasi bez wiekszych przerobek?
          6 z ASZ powinno podejsc bez wiekszych przeróbek

          moment do 5b to max 400NM na tyle jest obliczona co do szpery czy zwiększy zeywotność powno mechanizm sie tak szybka nie rozleci
          ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

          ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

          Komentarz


          • #6
            S3 CHRIS, a w atd (1.9 tdi,105 km, 4x4) jest ta sama 6b co w asz? moze niech tez poszuka tej, chociaz pewnie wiecej jest od asz (bo ich poprostu jest wiecej)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez sew1981
              S3 CHRIS, a w atd (1.9 tdi,105 km, 4x4) jest ta sama 6b co w asz? moze niech tez poszuka tej, chociaz pewnie wiecej jest od asz (bo ich poprostu jest wiecej)
              tez tak mysle a pozatym waga skrzyni guatro jest większa
              ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

              ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X