Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Listwa tylnego zderzaka PDC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Listwa tylnego zderzaka PDC

    Witam,
    mam do wymiany tylny zderzak w Octavii sedan przed lift. I tak:
    1. Czy ta środkowa listwa z PDC można przełożyć do zderzaka P&P który nie ma listwy z PDC?
    2. Czy zderzak polift pasuje do przedlifta?


    Dziękuję i pozdrawiam
    Załączone pliki

  • #2
    Zderzak pasuje, ale roznia sie te listwy pod lampami.

    Oryginalnie w tym miejscu nigdy nie bylo czujnikow cofania. Zawsze byly ponizej w zderzaku.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      Widziałem właśnie na Allegro, że mają poniżej listwy ale tylko te po FL. A w wersji L&k też nie było? Bo takową posiadam.

      Komentarz


      • #4
        Po lifcie z tego co wiem, to kazda wersja miala ponizej listwy.

        Jak bylo przed liftem to tu nie mam pewnosci, zwlaszcza w L&K, ale przynajmniej na tej listwie wyglada to bardzo porzadnie w kwesti spasowania.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          Kupiłem już lampy, listewki i zderzak polift i zobacze, czy tą listwę z PDC pójdzie przełożyć. Czujniki są raczej oryginalnie założone, nie było rzeźby. Macie dekoder VIN, żeby to sprawdzić?

          Komentarz


          • #6
            Link


            Nie wyglada na to, zeby cos bylo zmienione i od zawsze otwory byly ponizej listwy.

            Link
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Hmm, dzięki za linki. Nie wiem już co z tymi czujnikami. Macie jakieś dekodery VIN? Lub kody wyposażenia na PDC? Sprawdzę czy ma oryginalnie założone czy ktoś extra założył. Może to wyjątek w L&K?

              Komentarz


              • #8
                Okazało się, że czujniki były dokładane. Jakby co, to ta listwa zderzaka z polifta pasuje również do przedlifta.

                Komentarz


                • #9
                  hej hej nie chcesz sprzedać tej dokładki dolnej ze zderzaka? bo potrzebuje...
                  xD

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X