Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

1.8T 20V AUM - ile można uzyskać?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Silnik w stanie idealnym, oleju nie bierze, przebieg 139 000 km, olej zmieniany co 15 000 lub rok
    Skoda Octavia I 1.8T 20V 209 KM & 329 Nm 2007r by TuneUp Gdańsk

Komentarz

sorka za off top ale jeżeli twoja jest czarna, z gdańska, z 117 tyś przebiegu i cena ok 17 tys to rok temu miałem jechac po nia :P

Komentarz

icemerc. A nie z pruszcza gdanskiego?
        Moja wiśnia - Recaro itd --> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=91570

Komentarz

a może pruszcz Gdański to był...

Komentarz

Zamieszczone przez icemerc Zobacz posta
            a może pruszcz Gdański to był...
            Jak Pruszcz to moj kumpel ja wziął, tylko nie wiem czy przebieg się zgadza.
            Moja wiśnia - Recaro itd --> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=91570

Komentarz

Witam wszystkich,którzy zamierzają modować programy w 1.8 t. posiadam octavię 1 rs 1.8 t było w serii 180 km.Kupiłem z przebiegiem 170 tyś 3lata temu. Profilaktycznie rozebrałem silnik ,wymiana pierścieni panewek i zrobiona głowica.Chciałem mieć po jakimś czasie troszkę więcej i oddałem do firmy z hamownią na wgranie programu-gotowca- ,wyszło 210 KM. 1,5 ROKU pojezdziłem silnik nie brał ani kropli oleju.Nagle złapały pierścienie olejowe -poddymiał i śmierdziało w kabinie.założyłem downpipa,dolot,centralny cooler,zmieniłem wtryski 225 bam i .oddałem auto do innej firmy we wrocławiu-znanej-wgrali nowy program ,hamowali i wyszło 220 KM.Silnik się ugotował.Zrobiłem kapitalkę silnika pojażdziłem 3 miesiące i silnik znowu gotował się.Kolejny raz pierścienie ,głowica itp.silnik dotarty oddałem do firmy pod wrocławiem w Obornikach vag tune ,auto jak nowo narodzone.Wyszło 270 KM I 360 NM.Chciałem bezpiecznie dla silnika i Link turbo ko3 hybryda ,plus kute koło.Jest super,będę reklamował tą firmę po swoich negatywnych dośLink wgrywajcie gotowych programów do benzyn-diesle znoszą gotowce.Właściciel VAG TUNE b.dobry kontakt,fachowość i efekt zadowolenia.-wszystko zgodne z zamontowanymi dodatkowo zegarami.Reklamuję tą firmę bo jest tego warta,po moich doświadzeniach z poprzednikiem GNOJKIEM.Nie jestem nowicjuszem ,mam pojęcie i inne mocniejsze auta.
              - Sharan 05 SPECIAL
              - Octavia 1 RS
              - Impreza PRODRIVE

Komentarz

czyli wnioski z tego proste - dobry tuner to podstawa

Komentarz

Pracuję...
                X