Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podkladki podnoszące silnik.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podkladki podnoszące silnik.

    Siema.
    Ma może ktoś gdzieś luzem podkładki pod silnik (1.9tdi) które unoszą go o 2cm? Potrzebował bym wymiarów, był by ktoś taki dobry i podesłał by mi je?

  • #2
    Proszę bardzo. Druga jest bez wycięcia, I dodatkowo masz 3 tulejki - dwie do łapy dolnej skrzyni, 1 do łapy górnej
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Witam.
      Panowie odpowiedzcie mi proszę, czy te podkładki są jakimś rozwiązaniem zamiennym lub też uzupełniającym do tzw. "pakietu na bezdroża" czyli tulejek pod amortyzatory unoszących auto o około 2 cm do góry?

      Pytam dlaczego bo ostatnio nocą przyładowałem w świeżo zabitą sarnę, która leżała na pasie ruchu. Z około 110 km/h zdążyłem wyheblować do około 80 km/h, przed samą sarną odpuściłem i gaz w podłogę ale mimo to i tak zniszczyłem plastikowe osłony pod silnikiem po lewej stronie. Miska ocalała chyba dzięki tylko stalowej osłonie ale reszta podwozia była zbryzgana krwią, uderzenie było naprawdę dość mocne. Nie spodziewałem się tak mocnego uderzenia, sądziłem że sarna jest już nieco bardziej spłaszczona poza tym do wyboru był: rów, wysepka z C-9 albo truchło sarny. Także kalkulacja była oczywista.

      Dlatego rozważam także uniesienie nieco auta w górę właśnie zamontowaniem tulejek pod przednie amortyzatory.
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #4
        Dzięki wielkie filip2 wielki + dla Ciebie.

        Bambek1 te podkładki są pod silnik, unoszą one go o 2cm w góre aby nie rozwalić miski jak się zakłada gwintowane zawieszenie

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Bambek1 Zobacz wpis
          Witam.
          Panowie odpowiedzcie mi proszę, czy te podkładki są jakimś rozwiązaniem zamiennym lub też uzupełniającym do tzw. "pakietu na bezdroża" czyli tulejek pod amortyzatory unoszących auto o około 2 cm do góry?

          Pytam dlaczego bo ostatnio nocą przyładowałem w świeżo zabitą sarnę, która leżała na pasie ruchu. Z około 110 km/h zdążyłem wyheblować do około 80 km/h, przed samą sarną odpuściłem i gaz w podłogę ale mimo to i tak zniszczyłem plastikowe osłony pod silnikiem po lewej stronie. Miska ocalała chyba dzięki tylko stalowej osłonie ale reszta podwozia była zbryzgana krwią, uderzenie było naprawdę dość mocne. Nie spodziewałem się tak mocnego uderzenia, sądziłem że sarna jest już nieco bardziej spłaszczona poza tym do wyboru był: rów, wysepka z C-9 albo truchło sarny. Także kalkulacja była oczywista.

          Dlatego rozważam także uniesienie nieco auta w górę właśnie zamontowaniem tulejek pod przednie amortyzatory.
          Jak już kolega wyżej napisał - te podkładki unoszą sam silnik, reszta budy zostaje na dotychczasowym poziomie, jak chcesz podnieść całość to trzeba tulejki na amortyzatory założyć... tu masz wszystko opisane

          SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia



          a tak z innej beczki, jakby ktoś był zainteresowany to mogę wykonać taką osłonę na misę z blachy 3mm ...
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            Dzięki chłopaki za wyjaśnienie tematu podkładek pod silnik. Nie wiedziałem, że kombinujecie przy gwintowanym zawiasie.

            Temat tulejek pod amorki już obczaiłem.
            Ja mam taką osłonę metalową
            Link
            Strona i firma przykładowa bo kupiłem gdzie indziej i sporo taniej. Kawał solidnej blachy, który na 100% uratował mój portfel przy tej sarnie.
            Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
            ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
            Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
            Spalanie - Motostat.pl
            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #7
              filip2 Jaka cena za osłonę? muszę zacząć myśleć rozwojowo felgi nowe wpadły, gwint tez już czeka aż podkładki ogarnę i wtedy taka osłona by sie przydała

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Fantom
                filip2 Jaka cena za osłonę? muszę zacząć myśleć rozwojowo felgi nowe wpadły, gwint tez już czeka aż podkładki ogarnę i wtedy taka osłona by sie przydała
                120 zł jak coś... Tylko jeszcze kwestia do jakiego silnika

                Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


                Komentarz


                • #9
                  1.9tdi asv O1 FL

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Fantom
                    1.9tdi asv O1 FL
                    No to spoko, jak coś to pisz PRIV i się dogadamy

                    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X