Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Eibach pro kit do O1 RS?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Eibach pro kit do O1 RS?

    Siemanko, mam pytanie, wydaje się banalne i liczę, że takie właśnie jest ale grzebiąc w internecie trochę zgłupiałem, chcę trochę obniżyć i utwardzić swoją octavię, kupiłem ją z gwintowanym zawieszeniem - po Trójmieście nie dało się jeździć, założyłem więc seryjne zawieszenie, które miałem w zestawie i teraz w drugą stronę - cała buda lata na boki i samochód jest mięciutki strasznie, przy gwałtowniejszych manewrach dupa ucieka więc szukam kompromisu. Myślę nad amorkami typu Koni STR.T ale problem mam z doborem sprężyn, h&r są podobno twarde, dużo osób poleca eibach pro-kit ale czy to będzie pasować do o1 rs? Wydaje mi się, że tak i po prostu obniżenie będzie 15mm, a nie 30 ale jak wybieram z katalogu Eibacha albo w sklepach motoryzacyjnych o1 RS, to nie ma tych sprężyn, a do zwykłej 1.8T mi się wyświetlają, H&R ma oddzielnie do RS i zwykłej, myślałem, że to tylko po to żeby zwrócić uwagę, że obniżenie będzie inne ale symbol ma też inny dlatego zgłupiałem. Btw do o2 i o3 już jest pro kit oddzielny do RSów i myślę czy po prostu zapomnieli o RS mk1 czy nie będzie jakimś cudem pasować?

    Z góry dzięki za odpowiedź!

  • #2
    Hej.
    ja strzelam, iż względem oryginału zawiasu RS nie będziesz miał różnicy (zakładając pro kit). Zawieszenie zwykłej octavii względem RS chyba jest niższe o te 25-30 mm.
    PS. Też na pro kit jeżdżę. Tylko nie zdziw się, że tył siądzie mocniej niż przód.
    Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

    Komentarz


    • #3
      up, ktoś mi może w stanie pomóc i odpowiedzieć na te nurtujące mnie pytanie?

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X