Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ochrona lakieru - powłoka ceramiczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ochrona lakieru - powłoka ceramiczna

    Siemka. Czy ktoś może przerabiał tematykę powłoki ceramicznej, którą nakłada sie docelowo na lakier. Docelowo miałaby chronić przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, solą itd. Podobno lepsza od wosku i innych tego typu preparatów??

  • #2
    Osobiście nie przerabiałem ale kiedyś dyskutowałem z człowiekiem i mniej więcej powiedział mi to co przedstawiono tutaj.
    Powiedział "dla twojego auta to się kompletnie nie opłaca ani efektu nie będzie".

    Powłoka ochronna lakieru - co, po co i jak? - Moto3m.pl

    Za i przeciw rozważ sam.
    Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Taka powłoka to dobra sprawa. Teoretycznie można samemu ją położyć. Należy też się zastanowić, czy nie lepszą opcją będzie położenie 2x do roku wosku. Może nie lepsza, ale tańszą. Powłokę warto wtedy gdy lakier jest pod nią odpowiednio przygotowany (po sumiennej korekcie).
      Samo przygotowanie lakieru do położenia takiej powłoki ceramicznej musi zostać zrobione na tip -top.
      Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: Link - masz tam to wszystko fajnie opisane.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X