Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana zderzaka z przodu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana zderzaka z przodu.

    witam panowie. w was ostatnia szansa mam pytanie. czy sam zderzak przedni z octavii 1 po faceliftingu będzie pasował do przedlifta albo dokładniej przejściówki bo mam już nowe wnętrze a buda raczej stara. octavia z 2000 roku. proszę o jakieś podpowiedzi.

  • #2
    Użyj opcji "szukaj"...
    przeróbka przodu octavii 98 na model po faceliftingu ?? - Octavia Club Polska

    Komentarz


    • #3
      Z tego co wiem to trzeba zmienić belkę pod zderzak, lampy, kerunki i grill.

      Komentarz


      • #4
        znalazłem w wątku zdjęcia przed i po wymianie i wydaję się że sam zderzak pasował by pod lampy z przed fl. a może się mylę? powód dla którego chce ten zderzak koniecznie wymienić to że jest popękany i potrzaskany a bardziej mi się podoba ten po fl.
        Ostatnio edytowany przez zenek9971; 45690.

        Komentarz


        • #5
          nie będzie pasił

          Komentarz


          • #6
            nie pocieszyłeś mnie kolego. kusi mnie żeby zaryzykować i najwyżej przerobić pas przedni albo przyciąć tu czy ówdzie. bo mocowanie będzie miał bardzo podobne do przedliftowego albo delikatnie się będzie różnić bo z tego co zauważyłem to w poliftach bardziej jest pochylony gril i lampy są trapezami. a mi się nie podoba cały przód od polifta tylko stare lampy gril i nowy zderzak

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X