Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi 17" czy będą pasować?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Felgi 17" czy będą pasować?

    Witam
    Proszę o podpowiedź czy felgi 17" 7J ET38 OC57.1 5x100 zmieszczą się do Skody Octavii I Kombi z 2000 r.?
    Oryginalne mam 15" 6J ET38 OC57.1 5x100
    Link do strony z alusami:

    Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

  • #2
    Moim zdaniem jesli OC jest taki sam jak na 15'' co na 17'' to nie bd problemu a et to juz kwestia czy felga bd siedziała głebiej czy bd równo z nadkolem najlepiej było by przymierzyć

    Komentarz


    • #3
      No ok, ale mi chodziło czy felga 17-ka z oponą zmieści się w nadkole. Czy nie będzie trzeć o błotnik np przy skręconych kołach?

      Komentarz


      • #4
        Na aucie seryjnym na pewno nie bedzie problemu. Ale jeśli jest mocno obnizone (wiecej niz 40mm) to nikt Ci gwarancji nie da). Opona nie powinna byc tez szersza niz 225mm, bo przy szerszym kapciu może trzeć o mcphersona.

        Komentarz


        • #5
          Ja mam założone 17" 225x45 i lata się na tym bardzo przyjemnie.

          Komentarz


          • #6
            jezdzilem na feldze 7J oponka 225/45/17 przy obnizonym aucie -30 mm i o zadne nadkole nic nie obcieralo.

            Komentarz


            • #7
              ja mam u siebie 17 205 50 i jest ok

              Komentarz


              • #8
                takk wyglada
                Załączone pliki

                Komentarz


                • #9
                  Witam mam pytanko czy takie felgi z oponami będą pasować i moje pytanie czy moglibyście mi doradzić czy dokupić drugi zestaw felg 15 do opon letnich bo te 17 są od audi właściciel zamienił je na 16. na wlewie od paliwa jest napisanie ze max mogą być 16. rozstaw 215X45X17 takie są opony założone i jaki pływ maja takie opony na spalanie i jazdę?
                  Załączone pliki
                  Ostatnio edytowany przez rafałkula; 44754.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X