Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ledy wewnątrz (na dywaniki)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ledy wewnątrz (na dywaniki)

    Witam,
    Proszę doradźcie mi jak podłączyć ledy RGB (które posiadają sterownik, sterowany pilotem) tak aby włączały się po otwarciu drzwi a nie tylko z pilota?
    bo przy zwykłych ledach (bez sterownika) to rozumie że daje stały "plus" na ledy a "masę" podpinam pod przewód idący od mikrostyku w zamku drzwi do lampki w podsufitce, ale jeśli zrobił bym tak przy RGB to nie załączą się bo będę musiał z pilota załączyć ledy i wybrany kolor, Proszę powiedzcie mi czy i jak to obejść?
    Z góry dziękuję
    Abian1815

  • #2
    Ja ostatnio montowałem całe ledy RGB na tył i przód autka i wszystko prowadziłem przewodem pod lampę w podsufitce. Troszkę upychani i rozkręcania było chyba, z 4h się bawiłem z maskowaniem kabli ale udało się. Kontroler od ledów położyłem pod kierownicą obok złącza OBD jak chce przełączyć to tylko pilocik na kolana i normalnie wszystko działa. Tak samo jak zapalanie się ledów przy otwartych drzwiach albo przy zapalonym światełku podsufitki. Planuje jeszcze zamontować jakiś przełącznik aby pobierać prąd np z stacyjki i mieć ledy zapalone same np na postoju bez swiatełek w podsufitce

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X