Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podniesienie mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podniesienie mocy

    Witam .Posiadam skode octavie 1.9tdi 90 km silnik alh z 2005r .Chciałbym podnieść moc chodzi mi i o chip tuning z hamownią czy polecacie taki zabieg?oraz czy bede odczuwał większą moc ? oraz o ile w miare zdrowego rozsądku moge osiagnąć mocy w mojej octavi dodam ze przebieg to 310 000 .

  • #2
    Silnik klepany od 25 lat, miliony samochodów na ulicach, tunerzy robią go z zamkniętymi oczami. Umiesz korzystać z wyszukiwarki?

    Komentarz


    • #3
      a intercooler jak z tym poradzic sobie chodzi mi o te rury a zamiast nich kolanko na zaciski plus rura pod jakim katem oraz dlugosc i srednica plus przejsciowka z rury na turbo , bo mam tych plastikowych rurek powezej d... zawsze ktoras sie rozszczelni yhhhhh
      prawidłowa odległość ,mniejsza od większej

      Komentarz


      • #4
        A po Polsku?

        Komentarz


        • #5
          Obecnie mam na stanie 1.9tdi 2010r podniesione na 145km i w porównaniu do seryjnych modeli, ten zachowuje się bardzo dynamicznie.. Nie pamiętam ile NM a nie chce skłamać..

          Komentarz


          • #6
            za czyszczenie lub wymiane zaworu n75, wyregulowanie sztangi w turbinie ,czyszczenie przeplywomierza oraz modyfikacje na 130 km i 300 nm gość chce 450 zł . chce to zrobic w sofcie. czy to dobra cena?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X