Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa przednia szyba z ciemnym paskiem - polecam :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowa przednia szyba z ciemnym paskiem - polecam :)

    W sumie nie wiem czy to bardziej tuning czy retrofitting ale...

    Niby niewielka zmiana ale różnica - ogromna. Skodzinka miała już swoje 16 lat więc wiadomo - szyba już nieco zmętniała. W dodatku fabrycznie była jednolita. Ponieważ miałem mieć robiony kawałek dachu (odprysk na górnej krawędzi od jakiegoś kamyczka spod poprzedzającego pojazdu i lekka korozja) to przy okazji postanowiłem wymienić szybę na nową (nieco ponad 250zł za wersję z paskiem).

    Gorąco polecam - raz że widoczność zaskakująco lepsza, dwa że ten pasek choć bardzo dyskretny to jednak wiele daje: właściwie nie używam osłon przeciwsłonecznych.

    PS: jakby ktoś potrzebował szyby z normalnym zużyciem eksploatacyjnym (wyświechtana, kilka odprysków, żadnych pęknięć) to stoi sobie w szopie i za parę złotych odstąpię

  • #2
    Zamieszczone przez Andrzej Ława Zobacz wpis
    Gorąco polecam - raz że widoczność zaskakująco lepsza, dwa że ten pasek choć bardzo dyskretny to jednak wiele daje: właściwie nie używam osłon przeciwsłonecznych.
    Ja tez potwierdzam - po przygodzie wymiana na "paskowaną" i mega lepiej. Mój pasek zielony.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Też w swojej O I wymieniałem po trzaśnięciu kamieniem na taka z paskiem.

      Jest różnica.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
        Też w swojej O I wymieniałem po trzaśnięciu kamieniem na taka z paskiem.

        Jest różnica.
        No w moją trafił pocisk w postaci kawałka mostku na rowie który kosił ciągnik i wybił go z masakryczną siłą w powietrze potem odbił się od maski i wbił w szybę.

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X