Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tylne większe hamulce vrs 1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tylne większe hamulce vrs 1

    Kończą mi się tylne hamulce tzn.tarcze i zapiekające zaciski w których już wymieniałem zestawy.myślę o większych tarczach i zaciskach.może ktoś przerabiał temat,słyszałem że jakoś pasują z vw sharana.felgi mam 17 cali ET 35,więc jest miejsce.W planie jest też wymiana przodu, ale tu założę brembo z tarczami 334 mm ,4 lub 6 tłok.Na tył brak mi pomysłu.
    - Sharan 05 SPECIAL
    - Octavia 1 RS
    - Impreza PRODRIVE

  • #2
    Więc tak.
    Ja miałem bębny i zmieniłem na tarcze 232 i do tej zabawy najlepiej było zmienić całą tylna belkę.
    Niestety mi to nie starczyło więc wsadziłem 256 od golfa 4 i tu niestety problem bo golf 4 i SEAT Leon maja te same zaciski i tarcze niestety jarzma są inne. Żeby zamontować musiałem dorobić tulejki około 8 mm. pomiędzy jarzmo a belkę i tarcza jest na styk z jarzmem. Teraz szukałem i udało mi się znaleźć zestaw ori z rs i w lato zakładam bo nie przepadam za takimi przeróbkami (dorabiane tuleje)
    Do tego osłony tarczy są inne. Moje były już zgnite więc nie ocieraly o tarcze natomiast przy wymianie łożysk z tyłu zmieniłem odrazu osłony z rski .
    Mam nadzieję że nie namieszalem , a znawcy tematu niech mnie poprawią jeśli coś namieszalem.

    Komentarz


    • #3
      Sorki.
      Pisałem wieczorem i nie zauważyłem tego drobnego szczegółu że to rs.
      Mój błąd.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X