Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotele Vrs, przekładka, rodzaje, pokrowce.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotele Vrs, przekładka, rodzaje, pokrowce.

    Witam, jako że moja Skódka 1.6 była skladana na RS looka, posiadam kubelki Rs materiałowe, czarna podsufitka, zderzaki, "trójke" w kierownicy, felgi Rs 16, chciałbym nieco doposażyć w foteliki skórzane z oryginalnego vrsa. Jednakowoż pytam, może ktoś ma jakieś namiarki i wiedzę czy są zaklady które wykonają np pokrowce idealnie pasujące na Rs-a. Jeszcze się z takim czymś nie spotkałem, ale widzialem ostatnio pokrowce oryginalne z emblematem VRS do fabki, bodajże na olx, więc wierzę, że i Octavki musiałby być wyszywane . Ktoś coś ? Bo z O2 foteliki z tego co widzę , bez konkretnej rzeźby fotelików nie przełoży, wiec mija sie to z celem.
    Może któryś z kolegów/koleżanek, chcę sie pozbyć.
    Pytanko jeszcze o dywaniki, RS owskie podejdą do zwyklej O1 ?
    Zastanawiam się czy np na brytolskich stronach by nie znalazł ? W końcu tam sporo ich poszło.Kojarzycie może?

  • #2
    Dywaniki są identyko, od kierowy mocowany na 3 stopery od pasażera na 2.

    Swego czasu widziałem ori kpl foteli + kanapa do VRS za kolo 800 PLN. Warto pakować tyle kasy aby mieć od RSa ???

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez KrzysiekVRS Zobacz wpis
      Dywaniki są identyko, od kierowy mocowany na 3 stopery od pasażera na 2.

      Swego czasu widziałem ori kpl foteli + kanapa do VRS za kolo 800 PLN. Warto pakować tyle kasy aby mieć od RSa ???
      Warto nie warto. Nie podchodzę tak zazwyczaj do auta. No dobra bardziej do kosztów eksploatacji.Powiedzmy , że taką mam zajawkę , Jeszcze jedno pytanko od anglika również fotele podejdą ?

      Komentarz


      • #4
        Konstrukcyjnie to to samo, nie sądzę, że na rynek brytyjski przekonstruowywano pół samochodu w tym fotele.

        W fotelach od RSa masz wszelkie regulacje w fotelach kierowcy jak i pasażera więc czy to fotele z UK czy EU nie powinno być problemu z ich zamiennościąn
        Ostatnio edytowany przez KrzysiekVRS; 48062.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Dobrodziej Zobacz wpis
          Warto nie warto. Nie podchodzę tak zazwyczaj do auta. No dobra bardziej do kosztów eksploatacji.Powiedzmy , że taką mam zajawkę , Jeszcze jedno pytanko od anglika również fotele podejdą ?
          Sam przekładałem do Cywila wszystko od RSa - wszystko podchodzi idealnie - oprócz prawego boczku kierowcy
          OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


          T: 500286848

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Rafał Oskar Zobacz wpis

            Sam przekładałem do Cywila wszystko od RSa - wszystko podchodzi idealnie - oprócz prawego boczku kierowcy
            Różnica w kształcie ?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Dobrodziej Zobacz wpis

              Różnica w kształcie ?
              Nie - w Angliku sterowanie do szyb jest z prawej strony a w wersji EU jest z lewej
              OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


              T: 500286848

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Rafał Oskar Zobacz wpis

                Nie - w Angliku sterowanie do szyb jest z prawej strony a w wersji EU jest z lewej
                To wiadomo To z tym to nie bedzie problemu akurat , Poza tym ty robisz przekładkę w 2 , ja mam 1 Ale to niewiele zmienia

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X