Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lusterko (łezka) Leon 1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lusterko (łezka) Leon 1

    Cześć,

    Czy ktoś ma w swojej o1 luserka z Leona 1 te łezki. Czy mocowanie (trójkąt) i wtyczki są takie same ? Sterowanie działa bez problemu ?


  • #2
    Nie wiem czy będzie pasować.

    Skąd pomysł na taki mod? O gust nie pytam, jeździłem l1 i wg. mnie w lusterkach leona widać mniej niż w ori lusterkach OI są po prostu mniejsze.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Stopniowo z mojej O1 robi się Leon 1 - dokładka Cupry, fotele kubełkowe, nakładki na pedały . Obudowa lusterk jest porysowana i chciałem coś z nimi zrobić. Najpierw był pomysł na lusterka s3 chromowane ale trochę kicz party i wizualnie spodobały mi się leonowe i na jednym z filmików widziałem o1 z takimi lusterka i mega mi się to spodobało

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez piotrek194 Zobacz wpis
        Stopniowo z mojej O1 robi się Leon 1
        To chyba pierwszy przypadek operacji "zmiany płci" w historii OCP.
        Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę...
        ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
        Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
        Spalanie - Motostat.pl
        Spalanie - Motostat.pl

        Komentarz


        • #5


          Czy ktoś ma w swojej o1 luserka z Leona 1 te łezki. Czy mocowanie (trójkąt) i wtyczki są takie same ? Sterowanie działa bez problemu ?



          Wszystko pasuje. Możesz umieścić te lustra. Ale recenzja naprawdę będzie mniejsza.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X