Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanko o program vag

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanko o program vag

Witam kolegów czy posiada ktoś program VAG na win 7 64 bit bo u mnie nie idzie na tym systemie na XP bez problemu,zaznaczam również ze na win 7 VCDS tez nie idzie,u wszystkich czy tylko u mnie,pozdro

Ja mam 7 home basic, vcds lite działa vag com 311.2 działa vag com 208 działa

Komentarz

Witaj u mnie żaden z wyżej podanych nie działa...

Komentarz

Ja podpinam się kabelkiem od viakena . Wszystko poustawiane z instrukcją i smiga

Komentarz

Próbowałeś prawy przycisk myszy na ikonie programu i odpalanie jako administrator albo w trybie zgodności ??

Komentarz

No właśnie też i dupa na XP VAG com śmiga jak szalony

Komentarz

A jak to wygląda ? Nie możesz się połączyć? Błąd wyskakuje ? Może zły sterownik kabla

Komentarz

program VAG?
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->O2FL DSG Elegance+
                ->była O2 BKC+ARL 4x4 6 lat i O1 ASV 7 lat

Komentarz

Na win 7 niby instaluje a jak chce odpalić program to znika i pisze ze program przestał działać poprawnie

Komentarz

Może spróbuj usunąć program menadżerem aplikacji czy jak to się tam nazywa i fizycznie kasując pliki gdzie się zainstalował. Potem restart i przy próbie instalacji programu prawy przycisk myszy i uruchom w trybie zgodności z win xp. Jaki vcds instalujesz (numer, wersja )??

Komentarz

Vcds żaden nie idzie jeśli już to VAG com,lub scan master

Komentarz

Dawno system robiony? W piątek instalowałem vcds na win7 i hula.

Komentarz

A możesz mi wysłać nazwę instalki VCDS i na jakim win 7 idzie 64 czy 32?

Komentarz

VAG COM 311.2 PL / EN + VCDS Lite 1.2 - Instalki - Diagnostyka VAG - Audi A4 Klub Polska . Mi działają te na win 7 /64

Komentarz

Jakiego chcesz tego vcds bo ja mam 19.6 i musisz miec kabel z takim wsadem bo inaczej uwalisz kabel.

Komentarz

No właśnie z tej strony co mi wysłałeś link nie pójdzie żaden z tych programów....

Komentarz

Błędy sprawdzone VAG com śmiga na XP a pokazało mi taki błąd-Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3d666906cff44.jpg

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X