Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podkładki podwyższające pod silnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podkładki podwyższające pod silnik

    Cześć. Jestem po remoncie silnika (wymiana pierścieni) przy okazji rozebrania silnika został wymieniony rozrząd, zarazem poprosiłem o montaż podkładek pod silnik. No i niestety Mechanik ponoć potrzebował już warsztat, 2. Stwierdził, że bał się tego, że za dużo rzeczy trzeba by wyciąć podciąć i po prostu pominął ten etap. Tutaj pytanie. 1.9 tdi vp 110KM. Naprawdę problematyczny jest montaż tych podkładek? Dam radę bez kanału to ogarnąć?
    Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

  • #2
    Było tu kilka postów na ten temat. Nikt nic nie kojarzy? Ja przetrzepałem fora golfa i leona - z tamtąd dowiedziałem się tylko, że rzekomo należy tylko podciąć (lub wyrzucić) osłonę wiązki kabinowej. Niektórym nie zmieściła się już pod maską pokrywa silnika.
    Moja jest modzona i chciałbym ją zatrzymać...
    Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

    Komentarz


    • #3
      Na forum Golfa - Forum.VWGolf.pl - VW Golf Forum - jest bardzo dużo osób które montowało podkładki - pytaj tam. Ewentualnie - pewnie i szybciej uzyskasz odpowiedź - na grupie na facebooku w tematyce Golfa 4 lub Leona. Ale z tego co kojarzę to nie było tam żadnych "czarów" przy montażu.

      Komentarz


      • #4
        Nie mam FB . Ale ww fora przeswieetliłem. Ponoć da się to ogarnąć na podnośniku, oraz jedyny problem to wspomniany tunel na wiązkę, który trzeba podpiłować. Zdam relację. Mam nadzieję, że do świąt się wyrobię. Dam znać i jakieś How To zredaguję
        Ostatnio edytowany przez Guzon; 37988.
        Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

        Komentarz


        • #5
          Żeby było łatwiej, kilka ilustracji:
          schemat.jpegUroTuning Mk4 Motor Mount Spacers (1cal) #8.jpgUroTuning Mk4 Motor Mount Spacers (1cal) #9.jpgUroTuning Mk4 Motor Mount Spacers (1cal) #10.jpg

          Komentarz


          • #6
            Czyżby brakowałyby mi dodatkowe tulejki na łapy rozrządu i skrzyni? Te na dolną łapę skrzyni mam.
            Ten tekst jest pierwszą próbą nawiązania kontaktu z istotami rozumnymi

            Komentarz


            • #7
              Guzon
              Te boczne też musisz mieć. Jeśli masz tylko na dół, to słabo.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X