Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Rozporka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    sebwiecz, to nie jest górna kielichów. Wygląda mi to na część tylnej osi z quattto/haldexa
    6Y20VT codename FiA - v.1.5 - 213KM/339Nm
    Polecam NETCAR.PL - Opony i Felgi, VAGSerwis.pl

    Komentarz


    • #52
      Tak jak pisze Sev, to nie jest gorna.
      Codziennie sprawdzam alledrogo, ale dupa zimna...
      jeszcze fora internetowe. Jeden z użytkowników, który zresztą udziela się tutaj miał kiedyś za 210 do sprzedania. Może jak ma uda mi się urwać conieco ...
      Radio: C90r+XDP210EQ
      Kable:Opt,Skyline,50 mm
      Wzm:XES M1+FP 1.800
      Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

      Komentarz


      • #53
        jak ktos chce to mam nowa nieuzywaną górna rozpórkę do O1 1.8T ( pewnie do innych silników tez podejdzie), kolor srebrny, ze srubą+ śrubki montażowe, posiada delikatne zarysowania powstałe w trakcie przechowywania gdyż lezy u mnie chyba juz 4 rok :lol: , oddam za jedyne ...no..powiedzmy 150 zł....odbiór natychmiastowy i tylko osobisty warszawa 8) . Nie wysłam zadnych fotek i temu podobnych ...nie mam na to czasu :|...pozatym po co fotografować kawałek rury?

        Komentarz


        • #54
          firma?

          alu? stal?
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #55
            firma JACKY

            stal , ta firma z tego co pamietam alu nie robiła wogule.

            Komentarz


            • #56
              Przepraszam za odkop z ery dinozaura, ale mam kilka pytań, a i wiele ludzi z wątku nadal aktywie się udziela . Otóż posiadam przednią i tylną rozpórkę i mam wątpliwości co do ich montażu. Otóż niektórzy twierdzą, że auto powinno być w czasie montażu podniesione, inni, że stać normalnie na ziemi, czytałem nawet opinię na tym forum, że rozpórki powinny być zamontowane jednocześnie działając siłą do boku. Czy ktoś słyszał o takich rzeczach czy to kolejny mit podwórkowy?
              Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
              Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

              Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
              Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X