Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Octavia 1.8 T AUM Combi pytanie o mody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Octavia 1.8 T AUM Combi pytanie o mody

    fajne foty, dzieki :]

  • #2
    Skoda Octavia 1.8 T AUM Combi pytanie o mody

    Witam.

    Szanowni Koledzy.

    Poczytałem sporo postów, które dotyczyły modyfikacji skodzinek jednak postanowiłem zacząć nowy temat ponieważ natłok informacji był tak duży, że zawartość mojej czaszki tego nie ogarnia.
    Konkrety...
    Chce dołożyć mojej furce trochę koników. Znajomy zasugerował mi,żebym zaczął od wymiany całego wydechu i założenia nowego icka i dopiero działał dalej w kierunku podnoszenia mocy kolejnymi modyfikacjami. Myślę o zrobieniu jej tak do 210 KM. Turbina fabryczna podobno powinna dać radę. Problem jest taki,że owy znajomy zajmuje się modami autek, ale bardziej siedzi w hondach. Majstrował jednak już przy paskach czy a4.
    Pytanie do osób, które majstrowały przy swoich autkach: Czy faktycznie robić tak jak zasugerował mi mój kolega czy może iść w innym kierunku? Chce zrobić to porządnie i wiem, że nie będzie to raczej tania zabawa.
    Z góry dziękuję za pomoc

    Komentarz


    • #3
      FMIC + PROGRAM I OK 200KM powinno byc- wszystko zalezy ok kondycji silnika i osprzetu.

      Dokladajac wydech z dp i TIP oraz wtryski (np z S3) i pompe paliwa da sie zrobic ok 240-250Km i ok 350-370nm
      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X