Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Pytanie o wydech O1 RS

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Pytanie o wydech O1 RS

    Czy ktoś ma pewne informacje na temat rozwiązań które VW zaproponuje?
    Możliwości sa dwie: adblue lub nowy soft (~kilkanaście KM mniej).

  • #2
    [O1] Pytanie o wydech O1 RS

    Witam Wszystkich.
    Mam pytanie odnośnie tłumików w O1 RS. Autko przechodzi powoli pewne większe i mniejsze mody, teraz przyszedł czas na wydech. Aktualnie w aucie zamontowany jest DP 3" z przejściem na 2,5" , KAT oczywiście wycięty. Dalej chce pójść z rurą 2,5" do końca i zamontować tam tłumik przelotowy 2,5" od Hubanka "Pro Custom"?
    Jak myślicie będzie za ostro? Czy może jak na maxa go wyciszy wewnątrz to będzie w miarę. Może ktoś ma doświadczenie z 1.8T i wydechem przelotowym w tym aucie to proszę o jakieś podpowiedzi.
    Dzięki z góry za pomoc :diabelski_usmiech
    O1 AGR <- Była
    O2 '04 BKD "Praha"<- Jest
    OI RS <- Jest

    Komentarz


    • #3
      Re: Pytanie o wydech O1 RS

      Zamieszczone przez c0nn3ct
      Witam Wszystkich.
      Mam pytanie odnośnie tłumików w O1 RS. Autko przechodzi powoli pewne większe i mniejsze mody, teraz przyszedł czas na wydech. Aktualnie w aucie zamontowany jest DP 3" z przejściem na 2,5" , KAT oczywiście wycięty. Dalej chce pójść z rurą 2,5" do końca i zamontować tam tłumik przelotowy 2,5" od Hubanka "Pro Custom"?
      Jak myślicie będzie za ostro? Czy może jak na maxa go wyciszy wewnątrz to będzie w miarę. Może ktoś ma doświadczenie z 1.8T i wydechem przelotowym w tym aucie to proszę o jakieś podpowiedzi.
      Dzięki z góry za pomoc :diabelski_usmiech
      Głosno-cicho to pojęcia względne.
      Ja mam na 3 tłumikach i wszyscy twierdzą że oki-cichy a dla mnie za głośno
      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

      Komentarz


      • #4
        Powiem tak lubię jak warczy, ale seria dla mnie jest praktycznie nie słyszalna. Myślę żeby na początek dać spory tłumik przelotowy (mocno wyciszony) na koniec, a jak będzie za ostro to wstawić za jakiś czas środkowy. :wink:
        O1 AGR <- Była
        O2 '04 BKD "Praha"<- Jest
        OI RS <- Jest

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X