Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alufelgi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Cześć, szukam kół na lato do swojej nowo zakupionej octavii.

    Optymalne będą 17" z oponami 225/45/17 myślę

    Szukam najlepiej ciemno grafitowych żeby pasowały do mojego czarnego L&K

    myślałem kupić orginalne RS-y i pomalować na ciemny grafit...ale jakies one wąskie sa (7")
    Mysle że aby wyglądały te koła to musza być 7,5 " szer.

    jakie mam pole manewru z ET przy 7,5 " ew. 8" ? [/code]
    Dupowóz-czarna Octa Kombi 1,9 TDI Laurin & Klement + pakiet RS.

    Moja zabawka-E30 328

    Komentarz


    • #77
      na na swoich ori miałem 245 :P
      wcześniej były 225 i też dobrze wyglądały
      teraz mam 215 i najlepiej mi się na nich jeździ - porównując do przednich szerokości
      180 powodów do uśmiechu - RS Batman

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez koper009
        na na swoich ori miałem 245 :P
        wcześniej były 225 i też dobrze wyglądały
        teraz mam 215 i najlepiej mi się na nich jeździ - porównując do przednich szerokości
        ja ogólnie chce kupic całe koła-wtedy wychodzi poprostu taniej a RS-owskie jak widze chodzą z 225/45....

        jakbym to ja jezdzil to bym dał 18" lub 19" i połozył na powietrzu czy gwincie ale głównym uzytkownikiem jest żonka a ja mam swoja zabawkę do upalania...dlatego 17" to tak akurat na co dzien
        Dupowóz-czarna Octa Kombi 1,9 TDI Laurin & Klement + pakiet RS.

        Moja zabawka-E30 328

        Komentarz


        • #79
          Co myślicie o tym zestawie do octavia 1 z 1999r 1.8 turbo?

          Link

          samochód poorobiłem kompleksowo na lemforderach, nowe sprzęgło 2 masa, łożyska w skrzyni biegów chodzi jak z salonu przebieg 245 tys, kompresja 13,38 więc jak nówka na na gazie jeżdżona. A teraz myślę o chipie na 220km minimum. W sumie oryginalne 15 alu dają radę ale bujają się na autostradzie przy ostrym slalomie.

          Komentarz


          • #80
            Odgrzeje troszkę kotleta.
            Panowie jak myślicie podejdą te felgi do O1? i czy warto czy w tych pieniążkach lepiej jakieś proste dezenty brać?
            Link

            Ogólnie kupił bym 16 ale mam 2 komplety nowych opon więc szkoda teraz sprzedawać, kupować nowe etc.

            Komentarz


            • #81
              Hej, zastanawiam się nad nowym zestawem na lato. Chciał bym kupić alufelgi i nowe oponki. Z racji, że moja lymuzyna jest czarna, zastanawiam się nad czarnymi alusami, co wy na to? Tylko zastananwiam się nad trwałoscią tego koloru, ktos mi mówił, że mogą dosta cplam czy jak tam... zastanawiam się też co się stanie przy ewentualnej ocierce, czy z pod wierzchniej warstwy czarnej farby wyjdzie srebrne aluminium? Bee wdzieczny za wszelkie rady. Póki co obserwuję taki zestaw:
              felgi
              Felgi aluminiowe DEZENT TD » Oponeo

              opony
              Pirelli P1 Cinturato Verde 195/65 R15 91 H » Oponeo

              Jak to widzicie? Będę wdzieczny za każde rady.

              Komentarz


              • #82
                Sansei na temat stylistyki wzorów i kolorów się nie będę wypowiadał, każdy ma swój gust. Pamiętaj aby kupić po pierwsze felgę renomowanego producenta i wzór felgi, który jest na rynku i w perspektywie będzie w przyszłości.
                Unikać "chinoli" choćby nie wiem jak ładne były bo można wylecieć z drogi na takim wynalazku, poza tym kwestia jakości materiału z jakiego wykonane są takie felgi podobno pozostawia wiele do życzenia.
                Tak na początek 403 Forbidden, w sieci jest tego sporo więcej łącznie ze zdjęciami i filmami, czasem trzeba szperać po zagranicznych stronach.
                Plaga podrabianych felg - Ładne, niedrogie, ale śmiertelnie niebezpieczne
                Link

                Część z tego to pewnie marketingowe straszenie klienta ale trzeba być czujnym. IMO lepiej kupić nieco mniej "wystawnie" ale za to ori producenta.
                Ostatnio edytowany przez Bambek1; 38218.
                ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                Spalanie - Motostat.pl
                Spalanie - Motostat.pl

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X