Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana pompy ABS i wymiana licznika w przed FL na FL-owy 1Z0920843D

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana pompy ABS i wymiana licznika w przed FL na FL-owy 1Z0920843D

    Witam. Zabrałem sie za wymianę licznika w O II z 2008r BKD ale nie jest takie pstryk tzn. Żeby wsio zagrało muszę wymienić pompę abs ponieważ u mnie jest 1K0 907 379 P i wstawiłem taką 1K0 907 379 AF ( jedna i druga mk70 chodzi o nie przerabianie elektr.) Niby wszystko ok z pompa ale jest jeden bład: 01044-Control Module Incorretly Coded 003-Mechanical Failure i za nic nie mogę wykasować błedu. Kodowanie w pompie AF jest 0016641. Jest szansa że ta pompa zagra?? Pomocy
    Ostatnio edytowany przez mcaris; 37031.
    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km


  • #2
    AF dobra i o ile sprawna , to będzie działac

    Komentarz


    • #3
      Pompa wymieniona hamulce odpowietrzone a bład dalej ten sam (01044) i świecą kontrolki od abs i asr. Już nie mam pomysłu napewno coś z kodowaniem jest nie tak tylko jakie powinno być ?? Pomocy
      ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

      Komentarz


      • #4
        Zaraz zaraz, skoro mechanical failure, to czy to nie będzie ta zwora typu hamulców (piny 19 i 22) ?
        Aktualne zużycie paliwa

        Komentarz


        • #5
          Czyli elektryka jest inna w mk70m?? . Taka zwora występuje w mk70 czyli ...379 P tzn. trzeba ja "rozpiąć" ??
          ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

          Komentarz


          • #6
            Sprawa licznika i pompy tak jakby sie wyjaśniła tzn. Ta pompa w żaden sposób nie da sie zakodować licznik śmiga ale jest błąd abs i asr. Miało być bez cięcia kabli
            ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

            Komentarz


            • #7
              Witam ponownie . ). Od dziś jest właścicielem radia rcd330 desey ( z chin) radio super maszyna w porównaniu do streama gra rewela. Jest jednak mały problem z tego co wiem radio powinno wyświetlać blooto kontakty kto dzwoni itd. na maxidot ale niestety nie wyświetla licznik mam poliftowy (taki jak w temacie) i jeszcze jeden problem że nie wyświetla czujników park. Tu chyba muszę wymienić moduł ?? na taki 1Z0 919 475 A ?? obecnie mam 1z0 919 283. Pomoże kto ??


              Ostatnio edytowany przez mcaris; 37031.
              ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X