Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aux octavia II 2004r

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Aux octavia II 2004r

Witam może to juz było nie wiem, nie moglem znaleźć a jak jest to przepraszam że robię drugi wątek. Jestem posiadaczem octavi II 2004 rok i wypatrzyłem na YouTube, że można miec aux i teraz to nie daje mi spokoju.pomożcie co mam zrobić żeby aux zdobyć krok po kroku, bede naprawde wam wdzięczny koledzy,,nakierujcie mnie
    Niżej wrzucam link zdjecia radia,
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f662d0b71c872.jpg

Masz podłokietnik? Są w dwóch wersjach. Z gniazdem AUX i bez.
    Ty jeśli go nie masz możesz zrobić gdziekolwiek. Potrzebujesz gniazdo AUX i wiazkę z dwoma wtyczkami.

Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

Komentarz

Ale w radiu opcji nie ma aux czy temu nie ma bo nie mam podpiętego kabla?

Komentarz

Mozesz kolego pdoeslac jakis link do kabla z wtyczka, bo rozumiem że musi byc dedykowane pod radio?

Komentarz

Kabelek mogę Ci zrobić.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

Komentarz

Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
            Kabelek mogę Ci zrobić.
            Także poprosiłbym o taki kabelek .
            ile by to kosztowało? jest jakaś instrukcja podłączenia do radia ? Moje radio w zapodaj .. STREAM
            Najszybszy darmowy hosting zdjęć i obrazków. Pliki aż do 6.66 MB! Bez pop-ups! JPG, GIF, PNG! Oraz BMP! Udostępnij swoje zdjęcia znajomym!

Komentarz

Znalazłem taki kabelek ( ADAPTER AUX-IN KLUCZE SKODA Stream Rhapsody 12 PIN)
              Link

Czy ten kabelek pasowałby do mojego radia Stream zdjęcie powyżej postu ?

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X