Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] FL classic\mint montaż halogenów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak wpina się przewody do kostek? Nie mam kabli serwisowych tylko zwykłe kupione w sklepie elektrycznym. Czy potrzebne są jakieś specjalne końcówki czy też są one w kostce i wystarczy dolutować przewód ? Może jednak uda mi się z Waszą pomocą dokończyć montaż halogenów samemu

    Komentarz


    • Potrzebne piny 000 979 023 - 2 szt. 000 979 025 - 1 szt. 000 979 009 - 1 szt na allegro kupisz
      Skoda Octavia II FL
      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

      Komentarz


      • Właśnie zakończyłem montaż halogenów z dziennymi. Właściwie to wszystko już miałem na swoim miejscu od kilku dni, poza drobnym szczegółem - instalacją elektryczną. Wcześniej wymieniłem moduł, bo miałem taki biedny z końcówką 085L, trafił się z Golfa 087E. Włącznik świateł też zmieniłem. Nie jestem mocny z elektryki, więc bardzo długo mi zeszło, starałem się nic nie pomylić i ta taktyka się opłaciła. Po zakodowaniu odpowiednio wszystko działa znakomicie i nic nie schrzaniłem, szok. Krótka przejażdżka i jestem zachwycony, cornery robią robotę, zarówno przy kierunku jak i przy skręcie kierownicą. Dobrze że mam fabrycznie czujnik zmierzchu, więc dzięki niemu myślę że będzie to wszystko bardzo fajnie funkcjonować, czy to w nocy czy to w dzień.

        Podsumowując, nie jest to takie trudne jak się wydaje. Polecam każdemu montaż tych światełek. Najgorsze jest chyba przeprowadzenie kabli z komory silnika do kabiny. Super manual jest na forum, szkoda tylko że zdjęcia poznikały, jednak i bez nich da się zrobić wszystko.

        Acha, na allegro są gotowe wtyczki z kawałkiem kabli do tych świateł i wychodzi to znacznie taniej niż ktoś chciałby w ASO. Ja to kupiłem i do tego same gołe piny do sterownika + kabelek gotowy do włącznika świateł.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Ciacho123 Zobacz wpis
          Acha, na allegro są gotowe wtyczki z kawałkiem kabli do tych świateł i wychodzi to znacznie taniej niż ktoś chciałby w ASO. Ja to kupiłem i do tego same gołe piny do sterownika + kabelek gotowy do włącznika świateł.
          rzuć jakimś linkiem
          Dawid
          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

          Komentarz


          • Mam gotową wiązkę dziennych i halogenów z nowymi wtyczkami. Oczywiście dodaję piny do BCM... Cena 200 pln za całość z wysyłką,
            Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Angel Zobacz wpis
              Mam gotową wiązkę dziennych i halogenów z nowymi wtyczkami. Oczywiście dodaję piny do BCM... Cena 200 pln za całość z wysyłką,
              Napisałem na PW, jestem zainteresowany

              Komentarz


              • Dziś montowałem halogeny z dziennymi. Dodatkowo doszedł ściemniacz podświetlenia deski.
                Długość przewodów: lewa strona wyszła mi około 1,60m - przejście nad pedałem sprzęgła a prawa strona 3,90m na styk więc jeszcze 5 zm byłoby idealnie. Prawą stonę puściłem za schowkiem pasażera. Trzeba schowek zdemontować i wymontować wentylator nawiewu.
                Wiązka czterech przewodów do ściemniacza i włącznika świateł ma długość około 80 cm.
                Piny potrzebne do podpięcia dziennych i halogenów:
                3 sztuki MCP 000979026
                jedna sztuka MCP 000979025
                Do wiązki regulatora i włącznika świateł:
                8 sztuk MQS 000979009E
                Wtyczki dziennych 1J0 973 722
                Wtyczki halogenów 3D0 941 165 A​



                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • Nice
                  OIIFL Kombii - 198 Km / 457Nm - R Stage One
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5-o2fl-2-0-tdi


                  T: 500286848

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X