Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TEMPOMAT SKODA OCTAVIA II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podpowiedzcie jakiego sterownika szukać w przypadku, gdy mam podstawwową wersję 1K0 953 549?
    Czy moja uboga wersja auta (O2 Classic 2004) obsłuży multikierę (chociaż radio)?
    Ostatnio edytowany przez pakeroso; 44255.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez pakeroso Zobacz wpis
      jakiego sterownika szukać w przypadku, gdy mam podstawwową wersję 1K0 953 549?
      1K0 953 549 B powinien Ci zadziałać z tempomatem i kierownicą multi.
      Zamieszczone przez pakeroso Zobacz wpis
      Czy moja uboga wersja auta (O2 Classic 2004) obsłuży multikierę (chociaż radio)?
      Tak. Powinno się udać ze sterownikiem jak wyżej + przeróbka kabelka w kierownicy.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • Dziękuję za odpowiedź.
        A czy moduły są uniwersalne i podejdzie taki za dychola od Seata Altea?
        Kup teraz na allegro.pl za 10,00 zł - SEAT ALTEA MODUL CZUJNIK SKRETU 1K0953549B (7396737385). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez pakeroso Zobacz wpis
          czy moduły są uniwersalne i podejdzie taki za dychola od Seata Altea?
          Tak. Marka dawcy nie jest ważna.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • Nareszcie dziś zabrałem się za zmianę manetek (zespolonych) na takie z obsługą tempomatu. Wszystko przebiegło pomyślnie, nic nie urwałem (uff) i nawet kogowanie udało się samemu ogarnąć, mimo iż nie byłem przygotowany na long coding - po obejrzeniu instruktażu na YT na pewniaka poszedłem go garażu a tu zonk, ale jakoś poszło i nawet działa!

            Dzięki koleś za telefoniczną konsultację jakiś czas temu w tym temacie.

            ​​​​​​​Pozdrawiam

            Komentarz


            • Witam panowie jaki moduł tempomatu do o2 tour 2011 , jeśli pytanie jest tendencyjne to z góry przepraszam .

              Komentarz


              • Zamieszczone przez krychol88 Zobacz wpis
                Witam panowie jaki moduł tempomatu do o2 tour 2011 , jeśli pytanie jest tendencyjne to z góry przepraszam .
                Nie ma czegoś takiego jak moduł tempomatu. Jest taśma airbag, która realizuje tę funkcję.
                Musiałbyś sprawdzić co masz teraz.
                Możesz dzisiaj podjechać na spota do Jaworzna do Borowej Chaty to się sprawdzi.
                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                ​​​
                Grzegorz

                Moja Ambitna Czarnula

                Komentarz


                • Zamieszczone przez krychol88 Zobacz wpis
                  do o2 tour 2011
                  Wystarczy kupić manetki. Jeszcze nie spotkałem Octavii, w której trzeba by było wymieniać sterownik kierownicy.

                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                    Wystarczy kupić manetki. Jeszcze nie spotkałem Octavii, w której trzeba by było wymieniać sterownik kierownicy.
                    Piotrek tylko na spocie dogadaliśmy się z kolegą Krzyśkiem, że w przyszłości będzie zakładał multifunkcję więc dobrze by było jakby kupił od razu odpowiednią taśmę airbag. Według mnie najlepsza to 5K0-953-569-H bo teraz ma 5K0-953-569.
                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                    ​​​
                    Grzegorz

                    Moja Ambitna Czarnula

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
                      w przyszłości będzie zakładał multifunkcję więc dobrze by było jakby kupił od razu odpowiednią taśmę airbag.
                      No tak to inaczej wygląda. Jakąś taśmę mam więc może by chciał przyjechać i spróbować.

                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                        No tak to inaczej wygląda. Jakąś taśmę mam więc może by chciał przyjechać i spróbować.
                        Wspominałem mu o Tobie. Być może się zgłosi.
                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                        ​​​
                        Grzegorz

                        Moja Ambitna Czarnula

                        Komentarz


                        • Już sie zgłosiłem

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez krychol88 Zobacz wpis
                            Już sie zgłosiłem
                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                            ​​​
                            Grzegorz

                            Moja Ambitna Czarnula

                            Komentarz


                            • Cześć Panowie,
                              podpowiecie na jaki przełącznik wymienić fabryczny 5K0953502K, żeby bezproblemowo działał?
                              Na allegro przejrzałem chyba wszystko z obsługą tempomatu i komputera i powoli te numerki zaczynają mi świdrować mózg, a wizualnie jak różnicy nie widziałem tak dalej nie widzę
                              Z góry dzięki

                              Komentarz


                              • Na takie:
                                Link

                                Aukcja przykładowa, żebyś widział co kupić.

                                Zrobisz sobie tempo i komputer.

                                Jakbyś chciał to możesz do mnie przyjechać. Coś Ci dobiorę.

                                Najlepiej dzwoń. Numer widać.
                                Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                Komentarz


                                • Drodzy klubowicze bardzo proszę o pomoc. Wyjazd urlopowy blisko ,a ekspresówka już do stolicy na finishu więc chciałbym zamontować pomocnika w postaci tempomatu do mojej O2 TOUR.

                                  Golas 1.6 z LPG.

                                  Po zaczytaniu danych z VCDS mam takie info ,że niby obsługuje tempomat mój moduł

                                  Address 16: Steering wheel (J527) Labels: 5K0-953-569.clb
                                  Part No SW: 5K0 953 521 BJ HW: 5K0 953 569 C
                                  Component: LENKS.MODUL 014 0140
                                  Revision: FF010040 Serial number: 20120413800398
                                  Coding: 5080040000
                                  Shop #: WSC 73430 790 00098
                                  ASAM Dataset: EV_SMLSNGVOLWSXS A01004
                                  ROD: EV_SMLSNGVOLWS.rod
                                  VCID: 7504315BDCCEAEBAE6A85C-8020
                                  -----------------------------------------------------------------------------
                                  Midline TBD Yes Yes No Yes
                                  Highline TBD Yes No Yes Yes
                                  Highline TBD TBD TBD TBD TBD
                                  Midline TBD Yes Yes No TBD

                                  Teraz kolej na części jakie musiałbym zakupić do tej operacji.

                                  Znalazłem coś takiego:

                                  Link

                                  oraz taki przykład.

                                  Link

                                  Czy opcja 1sza wystarczy, czy musi być kompletna z jakąś taśmą ?

                                  Bardzo proszę o pomoc znawców tematu.

                                  Spieszy mi się bo wyjazd tuż tuż


                                  Dziękuje fan dobrego modelu.

                                  Pozdrawiam Octavianów z Białegostoku i nie tylko...

                                  Komentarz


                                  • W linkach które podałeś są manetki bez komputera pokładowego MFA, poszukaj takich które maja sterowanie MFA zarazem będziesz miał 2 mody
                                    Skoda Octavia II FL
                                    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                    Komentarz


                                    • Jak już kupować to taką, ktora obsluguje też komputer pokładowy np. Just a moment...
                                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                      ​​​
                                      Grzegorz

                                      Moja Ambitna Czarnula

                                      Komentarz


                                      • Faktycznie zapomniałem u siebie w serii mam wyswietlacz z komputerem pokładowym ale bez maxi. No i manetka po prawej z obsługą funkcji.

                                        Czy orientujecie się czy kupując zintegrowany moduł można go otworzyć i przełożyć rączkę z obsługą komputera do tej bez. Z tego co widze to są 2 wiązki kablowe na lewą i prawą łopatkę - zatem chyba możliwe byłoby kupno za 150zł wersji z tempo ale bez obsługi mfa i rozkrecenie zdemontowanie prawej manetki wycieraczek,a nastepnie wstawienie tej mojej oryginalnej.

                                        Zestaw z pełną obsługa to ponad 300zł, jeszcze do 200zł bym ugryzł, powyżej to już mało opłacalne sie robi modowanie.

                                        Pozdrawiam Octavianów z Białegostoku i nie tylko...

                                        Komentarz


                                        • #kam5, ja ostatnio OLX'a i allegro przekopałem w poszukiwaniu takiej samej

                                          jak jesteś zainteresowany zakupem to z tego co widzę na OLX została jeszcze ta:
                                          Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                                          To jest chyba najtańsza z obecnie wystawionych, ale możesz jeszcze spróbować do niego zagadać, żeby wysyłkę zrobił w cenie czy coś.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Maciek_0850 Zobacz wpis
                                            #kam5, ja ostatnio OLX'a i allegro przekopałem w poszukiwaniu takiej samej

                                            jak jesteś zainteresowany zakupem to z tego co widzę na OLX została jeszcze ta:
                                            Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                                            To jest chyba najtańsza z obecnie wystawionych, ale możesz jeszcze spróbować do niego zagadać, żeby wysyłkę zrobił w cenie czy coś.
                                            Dzieki Macieju napisałem do człowieka.Nie ma foto tempomatu ale może podesle.Cena jest atrakcyjna.Dam znać jak pójdą targi.
                                            Pozdrawiam Octavianów z Białegostoku i nie tylko...

                                            Komentarz


                                            • Witam.
                                              Podepnę się z pytaniem w tej dyskusji. W mojej 02 z 2005 r mam fabryczny tempomat, licznik z maxidotem. Czy włączenie tempomatu powinno być sygnalizowane kontrolką na zegarach ? Kontrolka w liczniku jest, tyle że nie świeci.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez brofi Zobacz wpis
                                                Czy włączenie tempomatu powinno być sygnalizowane kontrolką na zegarach ? Kontrolka w liczniku jest, tyle że nie świeci.
                                                Pomimo, że jest kontrolka to może się nie świecić. Taką masz po prostu wersję licznika.
                                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                Komentarz


                                                • Witam Mam pytanie .Czy te manetki zespolone do Octavii II TOUR 1.6 2011 rocznik 1K0953503JG Panowie ?

                                                  Komentarz


                                                  • Nie będą pasować. To są do O2. Do roku 2010.
                                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X