Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TEMPOMAT SKODA OCTAVIA II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • AP też dawałem pod multi, komputer i tempomat.

    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • Dziękuje za pomoc jutro szukam jakiegoś w dobrej cenie

      Komentarz


      • A czy 549 e tez bedzie pasowal i obsluży wszystko czy nie?

        Komentarz


        • Nie będzie pasować
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • A ma ktos na sprzedaz 5K0-953-569 e lub h?

            Komentarz


            • Zamieszczone przez sebos81 Zobacz wpis
              A czy 549 e tez bedzie pasowal i obsluży wszystko czy nie?
              Nie. Jest inne mocowanie manetek.
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                Opcja druga czyli brak kabelka z modułu do podszybia.
                Pin 13 w module i pin 4 w niebieskiej na podszybiu. Jak nie masz to mogę wysłać.
                No i się udało. Tempomat w końcu ruszył po dołożeniu drucika, chociaż przyznać trzeba że krew mnie zalewała gdy musiałem rozkręcić ćwierć auta.

                A na przyszłość, gdyby ktoś szukał instrukcji jak ten kabelek podłączyć, oto i one:
                foto modułu
                instrukcja PL
                Ostatnio edytowany przez pakeroso; 44255.

                Komentarz


                • Długość była odpowiednia?
                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                  Komentarz


                  • Myślę, że była ok, dzięki wielkie!

                    Komentarz


                    • Proszę o pomoc w doborze zespołu manetki do sterowania Tempomatem
                      Mój moduł centralny to:
                      BC Moduł 1KO 937 085 L
                      Modele na kierownicy nie posiada sterowania tempomatem to:
                      5KO 953 521 BJ
                      5KO 953 502 L

                      Jaki model manetki będzie pasował
                      Czy pojedyncza lewa czy zespolona lewa i prawa ?
                      Załączone pliki

                      Komentarz


                      • Numer modułu który podałeś to bcm centralnej elektryki Ciebie interesuje moduł pod kierownica centralnie pod mantkami, manetki masz zespolone i takich musisz szukać z obsługa tempomatu i ew. komputera
                        Skoda Octavia II FL
                        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                        Komentarz


                        • A w kostkach ktore przychodza do zespolonych manetek i tasmy jest wystarczajaca ilosc przewodow zeby byl tempomat nie biorac pod uwage numeru sterownika czy trzeba jakies kabelki jeszcze dokladac? Dodaje foty 20181021_163534.jpg

                          Komentarz


                          • 20181021_163359.jpg

                            Komentarz


                            • Żadnych kabelków nie trzeba
                              Skoda Octavia II FL
                              Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                              https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                              Komentarz


                              • Ok dzieki to teraz zostaje wymienic sterownik szkoda ze takie drogie

                                Komentarz


                                • Podłącze sie do tematu wymiany modułu pod kierownicą, u mnie CS czyli bida wersja, mam Minta. Dołożyłem manetki tempomatu i mfa(komp), kierownica mnie jak narazie nie interesuje multifunkcyjna, może kiedyś maxidot. Wiem że CH i CD obsluguje wszystko ale standardowa cena to minimum 300 kopiejek polskich, jeśli nie chce multikiery to jakich oznaczeń szukać na module ???
                                  Ostatnio edytowany przez Tulipan83; 47506.

                                  Komentarz


                                  • zdarzy się że czasami trzeba w starszych rocznikach dołożyć jeden przewód, sprawdź czy w tej wtyczce czarnej masz obsadzony pin 13 z przewodem czarno/białym
                                    ostatnio miałem golfa piątego z 2005r i nie miał tego mitycznego kabelka, klient przyjedzie jeszcze raz na dołożenie przewodu tempomatowego do sterownika silnika.
                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                    poprzednie modele:
                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                    Komentarz


                                    • Jak masz CS to szukaj CM lub CN. CH kupisz taniej na aliexpress.
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • No faktycznie na ali przy dobrych wiatrach CH i CD idzie wyrwać nawet za 180/200 zl, brał to już ktoś od chinoli ? To jednak chińskue i jak to sie ma do oryginału ? Jeszcze takie pytanie co do CM i CN, obsłuży licznik maxidot ? Czy moduł pod kierą to tylko tempomat, mfa i kiera a licznik nawet wypasiony i tak zadziała ?

                                        Komentarz


                                        • Montowałem kilka chińskich modułów. Nie było problemów. Moduł nie ma nic do licznika.
                                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                          Komentarz


                                          • U mnie siedzi aktualnie chinol CH, i żadnych problemów z nim nie ma.

                                            Komentarz


                                            • Udało się tempomacik śmiga wymiana manetki zespolonej + wymiana sterownika na F od audi A2.
                                              tylko czy jest możliwość zakodowania kontrolki na wyświetlaczu w lewym dolnym rogu gdzieś widziałem coś takiego.
                                              Dziękuje wszystkim za pomoc

                                              Komentarz


                                              • Jak nie ma kontrolki to nie będzie. Taki masz po prostu licznik.
                                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez sebos81 Zobacz wpis
                                                  tylko czy jest możliwość zakodowania kontrolki na wyświetlaczu w lewym dolnym rogu gdzieś widziałem coś takiego.
                                                  Nie ma takiej możliwości w kodowaniu.
                                                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                                  ​​​
                                                  Grzegorz

                                                  Moja Ambitna Czarnula

                                                  Komentarz


                                                  • ostatnio w golfie 5 z 2005 roku robiłem tempomat (nie było przewodu z wtyczki kiery do podszybia - tak na marginesie)
                                                    ale kontrolka działała tak, że wystarczyło manetką pstryknąć na ON i już kontrolka się zapalała, nawet bez ustawienia prędkości
                                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                    poprzednie modele:
                                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X