Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Poziom płynu do spryskiwaczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez matompra
    czy ten czujnik wskazuje poziom płynu czy tylko jego brak
    rezerwe płynu tak ok 1litra jest przy zbiorniku 5,5
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • #77
      i to jest właśnie do dupy, bo jak kupujesz 5 litrów, to 0,5 wyrzucasz do śmietnika
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #78
        Enriquez, mając zbiornik 3,5l wywalasz 1,5l wiem wiem, można nie podpinać czujnika
        Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

        Komentarz


        • #79
          w przypadku większego zbiornika wystarczy kupować w bańkach po 4L
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz


          • #80
            Cześć! A JA szukam klubowicza, który mógłby w mojej skodzie to zrobić tzn. wywiercić, podpiąć i zakodować. Części i kable mam. Jestem z Poznania. Pozdrawiam Zony
            zony

            Komentarz


            • #81
              czy ktoś posiada instrukcje jak wyciągnąć z deski licznik o2 fl ?

              [ Dodano: Pon 25 Sty, 16 20:58 ]
              czy ktoś mógłby dać jakieś wskazówki aby bezpiecznie wyciągnąć licznik bez uszkodzeń ?

              Komentarz


              • #82
                Witam, chciałbym potwierdzić dla wersji przed liftem PIN do wpięcia w zegary to 34?

                Komentarz


                • #83
                  matthews, tak

                  To biorę się i ja za ten czujnik. Podłączyłem kabel do licznika, jutro przeprowadzę go do komory silnika. Ktoś może wie jakiej średnicy trzeba wykonać otwór w zbiorniku płynu do spryskiwaczy? Oczywiście mogę zrzucić zderzak i zmierzyć ale może ktoś pamięta?

                  Komentarz


                  • #84
                    demmsi, jeśli dobrze pamiętam - użyłem wiertła do drewna fi 30 lub 32. ale najpewniej bedzie jak będziesz mieś czujnik i uszczelke w ręce i sobie to zmierzysz.
                    możesz wywiercić otwór przez wyjęty halogen, na zbiorniku jest specjalne miejsce o pogrubionej ściance - jak nie trafisz to bedzie ciekło bo zbiornik ma rózne grubości ścianek i uszczelka może niedokładnie przylegać. potem pozostaje silikon.
                    OII sprzedana


                    Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                    Komentarz


                    • #85
                      demmsi, Nie większy jak 26 mm i potem lekko jeszcze iglakiem lub nożykiem bo plastik nie jest twardy , i nie trzeba ściągać zderzaka tylko prawe nadkole i spokojnie wyciągasz zbiorniczek 8) .

                      Pamięta by nie przegiąć z otworem bo potem nie uszczelni uszczelka .

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez Wojtenio
                        demmsi, Nie większy jak 26 mm i potem lekko jeszcze iglakiem lub nożykiem bo plastik nie jest twardy , i nie trzeba ściągać zderzaka tylko prawe nadkole i spokojnie wyciągasz zbiorniczek 8) .

                        Pamięta by nie przegiąć z otworem bo potem nie uszczelni uszczelka .
                        Do wywiercenia otworu pod czujnik wystarczy zdemontować prawy halogen (lub zaślepkę jak ktoś nie ma halogenu)
                        Na wprost otworu po halogenie jest widoczny zbiornik z miejscem na czujnik.
                        Ja tak wierciłem - z wykorzystaniem zwykłej wkrętarki akumulatorowej (zmiesciła się w otwór po halogenie)
                        Problemem były tylko opiłki plastiku - musiałem potem wlać sporo wody do zbiorniczka (przed zamontowanie czujnika) - i opiłki wypłynęły przez wywiercony otwór.

                        Komentarz


                        • #87
                          Zamieszczone przez kowaltom99
                          Problemem były tylko opiłki plastiku - musiałem potem wlać sporo wody do zbiorniczka (przed zamontowanie czujnika) - i opiłki wypłynęły przez wywiercony otwór.
                          I właśnie dla tego lepiej jest zdemontować zbiornik do wiercenia .

                          Komentarz


                          • #88
                            I właśnie dla tego lepiej jest zdemontować zbiornik do wiercenia .
                            jak najbardziej popieram
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez krzynol
                              I właśnie dla tego lepiej jest zdemontować zbiornik do wiercenia .
                              jak najbardziej popieram
                              Zgadzam się się również, ale wtedy miałem "lenia" i mi się nie chciało :-)

                              Komentarz


                              • #90
                                Z opiłkami można sobie poradzić przelewając poprzez zbiornik wodę( opiłki wylecą przez wywiercony otwór) ale też polecam wyjąć zbiornik

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zrobione, działa jak należy. Żeby robiło się przyjemnie zrzuciłem zderzak i zdjąłem zbiornik.
                                  Otwór wywierciłem wiertłem do drewna 26mm a później przejechałem papierkiem celem wygładzenia zadziorów. 8)

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    demmsi,
                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                    poprzednie modele:
                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Witam

                                      Będę robił w przyszłym tygodniu sprzęgiełko kompresora klimy i przy okazji zdejmowania zderzaka chcę wymienić zbiornik i dodać większy z czujnikiem. Czy koś podpowie gdzie poza aledrogo można zamówić komplet elementów (zbiorniczek, czujnik z uszczelką, wtyczka, pin do licznika), może jakiś sklep wysyłkowy?

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Zamieszczone przez drozdownik22
                                        Witam

                                        Będę robił w przyszłym tygodniu sprzęgiełko kompresora klimy i przy okazji zdejmowania zderzaka chcę wymienić zbiornik i dodać większy z czujnikiem. Czy koś podpowie gdzie poza aledrogo można zamówić komplet elementów (zbiorniczek, czujnik z uszczelką, wtyczka, pin do licznika), może jakiś sklep wysyłkowy?
                                        Kazde ASO, ceny te z allegro, czasem nawet x10... :-D
                                        Pozdrawiam, Robreg.
                                        ----
                                        furmanka.blogspot.com fan ;-)

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Zamieszczone przez drozdownik22
                                          może jakiś sklep wysyłkowy?
                                          Czasem u nich kupuję, SKODA CZĘŚCI dystrybutor części do skody,części skoda,skodaczesci,skoda felicja,favorit,skoda fabia,octavia , ale ceny podobne do ASO.

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Dzięki za podpowiedzi jutro podzwonię ;]

                                            Jeszcze pytanko jedno, pompka będzie pasować ta sama do większego zbiorniczka?

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Zamieszczone przez drozdownik22
                                              Dzięki za podpowiedzi jutro podzwonię ;]

                                              Jeszcze pytanko jedno, pompka będzie pasować ta sama do większego zbiorniczka?
                                              a jaki kolega chce sobie zanabyć większy zbiornik na płyn? Z czego będzie pasował?
                                              Pozdrawiam, Robreg.
                                              ----
                                              furmanka.blogspot.com fan ;-)

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Myślałem o 5.5 litra Coś takiego znalazłem dziś:

                                                Attention Required! | Cloudflare

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Ja kupowałem u tego gościa za 59 zł:
                                                  Link
                                                  Przyjeżdża ze wszystkimi otworami i uszczelkami, jeśli któryś otwór jest nie potrzebny w komplecie są zaślepki

                                                  Komentarz


                                                  • A ja jeszcze z innej beczki. Czy miejsce na zbiornik 3,5 litra przyjmie również, bez przeróbek, zbiornik 5,5 litra tzn. czy jest to fabrycznie przystosowane?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X