Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Park assist OII przed liftem zeby pokazywal na Columbusie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • roberta, Jak potrzebujesz pewny z końcówką E to PW

    Komentarz


    • szukam modułu PDC tył+przód moze być z OPC bo zamierzam zmienić nawigację w przyszłości. Znalazłem tylko z końcówką F za 250zł. Ciężko coś z 1Z0 poszukać. Myślałem też nad innymi z grupy vw ale czy piny tak samo są poukładane bo prócz elsy od skody innych nie mam. Pomożecie?

      Komentarz


      • maszynistapaweł, czytasz PW?

        Komentarz


        • czytam, odpisałem 2x, ale nie mam nic w wysłanych wiadomościach :?

          Komentarz


          • Witam kolegów. Mam nadzieje że temat jest jeszcze aktywny i cały czas ktoś tu zagląda. Mam pytanie na jakich czujnikach robiliście OPS, zapewne na seryjnych bo nikt nie pisał o wymianie czujników. I tu jest właściwe pytanie jaki symbol czujników jest montowany w Octavia II / Octavia II FL / Octavia II Tour - 1Z. Pozdrawiam.

            Komentarz


            • miki55, u siebie w przed FL mam 7H0 919 275 C
              Mój szatan

              Paweł

              Komentarz


              • Ciekavy dzięki za szybką odpowiedź. Wiesz może czy taki czujnik będzie działał z OPS 7L5 919 275 A.[/b]

                Komentarz


                • Działać będzie. Kwestia tylko jaka ma średnicę pod montaż w zderzaku, chyba że robisz nowe otwory wtedy nie ma problemu
                  Dwa to problem z trwałością/czułością wyświetlania
                  Za mój placilem 160szt a w aso są za 400zl
                  Mój szatan

                  Paweł

                  Komentarz


                  • Witam . Szybkie pytanie . Czy pod radio RCD330 ten moduł będzie odpowiedni 1Z0 919 475 A kolega Ciekavy pisał że musi być z końcówką F tyle że do columbusa. Obecnie mam ...823 C i wiadomo nie wyświetla wizualizacji na radio.
                    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

                    Komentarz


                    • to jest wersja poliftowa i powinien działać
                      plus oczywiście przeróbki instalacji...
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • Oki dzięki . Super szukam takiego ...475A
                        ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

                        Komentarz


                        • Czy do Octavii II przed liftem 2008 2.0 TDI Elegance 4x4 do obsługi OPS przód i tył na Columbusie
                          wystarczy wymiana sterownika 1Z0 919 283 C na 1Z0 919 475 B (obsługuje przód i tył???), czy jakiś inny?
                          Gatewy jest 1K0 907 530 P więc chyba nie wymaga wymiany?

                          Adres 19: CAN Gateway Plik etykiet: AKP\1K0-907-530-V3.clb
                          Oznaczenie elementu SW: 1K0 907 530 P HW: 1K0 907 951
                          Komponent: J533__Gateway H16 0192
                          Weryfikacja: H16 Numer seryjny: 2500K083150418
                          Kodowanie: E9827F0E0002022302
                          Kod serwisu: WSC 73430 790 00000
                          VCID: 3466244C573B6EE13D-8060


                          Adres 76: Asyst.parkowania Plik etykiet: 1Z0-919-283.lbl
                          Oznaczenie elementu SW: 1Z0 919 283 C HW: 1Z0 919 283 C
                          Komponent: Parkhilfe 8-Kan H04 0020
                          Kodowanie: 0000001
                          Kod serwisu: WSC 73430 790 00000
                          VCID: 3E7206646977B4B1DB-806A
                          życie zmienia marzenia ...
                          1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

                          Komentarz


                          • Przeczytałem dokładnie, przejrzałem schematy i wygląda na to, że wystarczy wymienić sterownik parkowania 1Z0 919 283 C na jeden z poniższych 8k:
                            1Z0 919 475 A, 1Z0 919 475 C, 1Z0 919 475 E, 1Z0 919 475 F - czy jest jakaś różnica między tymi sterownikami, wszystkie zatrybią z Columbusem?
                            Czy ewentualnie można zamontować jakiś inny np. od Seata, Audi 4H0 919 475 C, 4H0 919 475 E (parkhilfe 8k, PLA)?
                            Dodatkowo parę zmian w kabelkach.
                            I tu pytanie, czy znajdę gdzieś z tyłu CAN napędu w przypadku napędu 4x4, czy ten kabel jednak leci pod spodem?
                            życie zmienia marzenia ...
                            1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

                            Komentarz


                            • Jak masz Haldexa to masz Can napęd z tego co mi się kojarzę w wiązce pod siedzeniem tylnim, pod kanapą.

                              Komentarz


                              • O2FL/SB2 8 kanałowy:
                                1Z0 919 475 E/F/G

                                możesz spróbować inne marki, kiedyś od A3 zakładałem komuś, ale to sam musisz sprawdzić
                                wiązkę CAN napędu masz w progu tylnym lewym, wiązka wchodzi pod kanapę i do haldexa na dół
                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                poprzednie modele:
                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                Komentarz


                                • Dzięki krzynol i greg 44
                                  Ten od Skody 1Z0 919 475 A pisze, że jest 8k, ale ktoś pisał, że pod Columbusa trzeba wyższy, zgadza się to, bo gdzieś taki widziałem na allegro?
                                  Krzynol, pamiętasz ten od A3 miał takie same wyjścia jak w Skodzie?
                                  Piny do wtyczki da radę wyjąć i przełożyć, czy to robicie na zasadzie ucięcia kabla i przelutowania?
                                  życie zmienia marzenia ...
                                  1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

                                  Komentarz


                                  • Hej ja założyłem ten 1Z0 919 475 A i wszystko działa . Co prawdanie nie mam Columbusa tylko RCD340 ale ludzie zmieniający Columbusa na to właśnie radio mieli m.in. taki właśnie sterownik
                                    ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

                                    Komentarz


                                    • żeby był OPS na columbusie, musi być sterownik poliftowy czyli E lub F lub G
                                      sterownik A jest przedliftowy i na starych radiach się wyświetli, na columbusie i bolero nie zadziała

                                      wszystkie sterowniki mają podobne wtyczki i lepiej wypinować i zapinować poprawnie, CAN komfortu ucinasz i podłączasz pod napędowy
                                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                      poprzednie modele:
                                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                      Komentarz


                                      • Dzięki Krzynol, zamówiłem w miarę świeży 3AE 919 475 C od Passata B7, który ma drugie oznaczenie 7N0 919 475 takie samo jak od Superba 1Z0 919 475 F / 7N0 919 475. Zobaczymy co z tego wyniknie.
                                        życie zmienia marzenia ...
                                        1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

                                        Komentarz


                                        • Hej,
                                          Czy 3T0919475B obsłuży OPS na RDC510 (Bolero z superba) przód i tył w O2 przed FL?
                                          Pytem, ponieważ nie mogę znależć żadnych informacji o tym sterowniku.
                                          Czy szukać 1Z0919475A?

                                          Komentarz


                                          • tompow, jeśli masz 4 czujniki z przodu i tyłu, to szukaj Parkhilfe 8k a nie PLA
                                            życie zmienia marzenia ...
                                            1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

                                            Komentarz


                                            • czyli 1Z0919475A

                                              Komentarz


                                              • Nie wiem czy zadziała z Bolero (poszukaj w tym wątku), z tego co koledzy pisali, to ten sterownik nie działa dla przykładu z RNS510, ale tego nie sprawdzałem. Ja kupiłem 3AE 919 475 C od Passata B7 i działa z Columbusem, więc myślę, że taki z Bolero też się dogada.
                                                Ostatnio edytowany przez grzegorz; 218.
                                                życie zmienia marzenia ...
                                                1.9TDI ALH powered by MT: 120KM/260Nm

                                                Komentarz


                                                • no właśnie czytam, jedni twierdzą, że 1Z0919475A działa, a na końcu wychodzi Krzynol i .... każe szukać innego

                                                  Komentarz


                                                  • krzynol jak mówi tak jest. Ja też borykałem się z paroma problemami i szybko mnie oświecił

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X