Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ZAmierzam sie zabrać do demontażu mojej kierownicy w OII FL 2010...
    Mozecie mi przypomnieć jaki to był klucz ? 12-kątny ale jaki rozmiar ?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez gallangher Zobacz wpis
      Mozecie mi przypomnieć jaki to był klucz ? 12-kątny ale jaki rozmiar ?
      A proszę - nasadka spline M12 do odkręcenia kierownicy :-)

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • witam. posiadal o2 fl 2009 rok. według vcds mam moduł 1k0953549CQ a według etki CD. jaki moduł mam kupić? czy tylko CH wchodzi w gre? nie zależy mi na maxi dot tylko na multifunkcji. czy ktos może jeszcze podesłać schemat jak przerobić wiązke ktora jest obecnie na aucie? dziekuje

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Paweł Wojtowicz Zobacz wpis
          mam moduł 1k0953549CQ
          Zamieszczone przez Paweł Wojtowicz Zobacz wpis
          jaki moduł mam kupić?
          CD, CE lub CF

          Zamieszczone przez Paweł Wojtowicz Zobacz wpis
          czy ktoś może jeszcze podesłać schemat jak przerobić wiązkę która jest obecnie na aucie?
          (poprawiłem błędy)

          Jaką wiązkę?
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • chodzi mi o wiazke do poduszki, bo czytalem ze trzeba cos przelutowac czy cos takiego

            Komentarz


            • Jest to opisane. Pewnie w tym temacie. Jak chcesz wiedzieć więcej to zadzwoń do mnie. Wyślę Ci zdjęcie, powiem co kupić.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • napisz na priv numer tel

                Komentarz


                • dopiero zauważyłem numer w stopce

                  Komentarz


                  • sorki za off top ale kuuurde KOLEŚ dzieki za rozmowe i za pomoc!!! coraz mniej takich pomocnych ludzi.

                    Komentarz


                    • Panie i Panowie czy ktoś montował na 3-ramieneij przed liftowej kierownicy multifunkcjie do o2 przed liftem 2008
                      diagnostyka vag 602-614-253

                      Komentarz


                      • Ktoś mi powie czy sterownik pod kierownicą 1K0 953 549 F mogę zamienić na 1K0 953 549 AQ chcę dołożyć kierownice multi, a obecnie stary sterownik obsługuje tempomat 1/2 wyświetlacza komputer.

                        Komentarz


                        • Możesz. Po wymianie konieczna będzie adaptacja G85
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • Multifunkcję mam i ja :-)
                            Dzięki "koleś" za pomoc

                            Komentarz


                            • Nie ma sprawy. Cieszę się, że mogłem pomóc.
                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                              Komentarz


                              • Świetny tutorial jak zamontować multifunkcję:

                                Komentarz


                                • Witam! Proszę fachowców o poradę.

                                  Mam O2FL Mint 2009, pierwotnie nie miała tempomatu, a wyświetlacz pokazywał tylko temp, zew. Wymieniłem moduł kierownicy na highline z aliexpress, dołożyłem manetkę z tempomatem oraz manetkę sterującą wyświetlaczem (pokazuje średnie spalanie, aktualną prędkość itd.) Po czasie wpadła kierownica z MF i radio Bolero. Po kodowaniu mogę sterować z kiery głośnością, przewijać, włączać i wyłączać radio, ale prawa strona multifunkcji (rolka) nie obsługuje wyświetlacza, jest martwa. Czy muszę wrócić do poprzedniej manetki, która nie obsługiwała wyświetlacza i wówczas rolka na kierownicy ożyje? Czy jest w ogóle szansa, żeby przywrócić prawą stronę miltifunkcji do życia? Po prawej stronie multifunkcji nie mam słuchawki, a przycisk z symbolem kółka, którym zmieniam źródło, np. radio na cd/sd.
                                  Ostatnio edytowany przez Kerner; 34774.
                                  Skoda Octavia FL 1.6 HB '09
                                  Skoda Octavia Tour 1.6 HB '12 + LPG BRC

                                  Komentarz


                                  • Aby sterować licznikiem z kierownicy musisz wymienić licznik na maxi-dot.
                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                                      Aby sterować licznikiem z kierownicy musisz wymienić licznik na maxi-dot.
                                      Dziękuję za odpowiedź.
                                      Skoda Octavia FL 1.6 HB '09
                                      Skoda Octavia Tour 1.6 HB '12 + LPG BRC

                                      Komentarz


                                      • Cześć, mam pytanie czy sterwonik kierownicy Part No SW: 5K0 953 521 BH HW: 5K0 953 569 C obsłuży kierownicę MF?

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez tdu1705 Zobacz wpis
                                          Cześć, mam pytanie czy sterwonik kierownicy Part No SW: 5K0 953 521 BH HW: 5K0 953 569 C obsłuży kierownicę MF?
                                          Nie. Tylko tempomat.
                                          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                          ​​​
                                          Grzegorz

                                          Moja Ambitna Czarnula

                                          Komentarz


                                          • Okej dzięki. Na jaki numer mogę wymienić ten sterownik by mieć obsługę MD z kierownicy a nie z manetki? Czym się sugerować przy doborze tego sterownika?

                                            Komentarz


                                            • tdu1705 w swojej O2 FL mam 5K0 953 521 AT HW: 5K0 953 569 B

                                              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                              Komentarz


                                              • z końcówką E H L

                                                Komentarz


                                                • Panowie,
                                                  zabrałem się dzisiaj za montaż kiery z multi i niestety mam problem,
                                                  wymieniłem taśmę z mojej 5K0 953 569 na 5K0 953 569 AB (który to jest highline) i niestety po złożeniu i przekręceniu stacyjki nie zapaliły się w ogóle zegary. Wygląda jakby sterowanie ze stacyjki nie przechodziło przez taśmę. Po podłączeniu starej wszystko śmiga.
                                                  Pytanie, nabyłem spier taśmę, czy ta taśma jest za nowa do mojego auta...??? Co może być??

                                                  Komentarz


                                                  • Wg. mnie sterownik jest uszkodzony.
                                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X