Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Multifunkcje mam i ja :)

    Zamieszczone przez suchy
    A co do pozycji gałek ocznych - no żeście się przyczepili
    żartujemy

    ja nigdy nic nie ukrywam przy sprzedaży bo chcę sprzedać i zapomnieć o sprawie a nie się wozic, w związku z tym na sensowne pytania, wszelkiego rodzaju sprawdzania, podpinania do kompów, kanały, podnosniki i mierniki jestem otwarty - tak, żeby kupujący miał pewność, że chce auto kupić.

    ale jak sprzedaję dziesięcioletnią astrę za jakieś grosze, to nie chce mi się ani gadać ani tracić czasu na pierdoły i jęczenie o braku książki serwisowej

    tak samo jak mam auto od nowości, nie bite itd. a ktos mi przyjeżdża i zaczyna pieprzyć gdzie było walone to idę do domu, nie ten poziom rozmowy

  • #2
    [O2] Multifunkcje mam i ja

    Jak w temacie - volant zamontowany 8) i co ważniejsze DZIAŁA!!!!!
    Trochę problemów z kodowaniem, i wspomaganiem już po wszystkim ale udało się...
    Całość zamknęła się kwotą 400 zeta
    OII Elegance 1,9 TDI Beż Cappucino + Fabia 1,9TDI Sportline Czerń Magic

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez jarkub
      Całość zamknęła się kwotą 400 zeta
      kierownica nowa czy używana
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • #4
        używana z 300 + kabelek za 40 + moduł AQ za 40 + dwie przesyłki po dychu...
        Nowa kiera za 444 i z tym tez sie liczyłem ale trafiła się w bardzo dobrym stanie więc wziąłem używke...
        OII Elegance 1,9 TDI Beż Cappucino + Fabia 1,9TDI Sportline Czerń Magic

        Komentarz


        • #5
          A z jaką końcówką miałeś oryginalny moduł kierownicy?
          Moja była "Czarnula" O2 (swap 2.0 FSI)
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33422

          Komentarz


          • #6
            oryginał BC - teraz AQ
            OII Elegance 1,9 TDI Beż Cappucino + Fabia 1,9TDI Sportline Czerń Magic

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za info
              Moja była "Czarnula" O2 (swap 2.0 FSI)
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33422

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez jarkub
                Trochę problemów z kodowaniem, i wspomaganiem już po wszystkim ale udało się...
                Jak rozwiązałeś ten problem? Chciałem zmienić taki moduł jak Ty miałeś w serii, ale niestety troszkę się kłócił z komputerem.
                It doesn't matter what we're losing
                It only matters what we're going to find!

                Komentarz


                • #9
                  jarkub, jaki masz rok auta?

                  tak się zastanawiam czy w moim elegance z 2005 r będzie to działąc? czy z maxi dotem będzie współpracować no i oczywiście z columbusem? :roll: dużo przy tym roboty?

                  [ Dodano: Pią 12 Lut, 10 11:53 ]
                  jarkub, jak wygląda ten moduł AQ? jakiś link czy numer części? :roll:
                  1.8T AGU L&K

                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                  Komentarz


                  • #10
                    Maru 123, moduły kierownicy mają nr 1K0 953 549 i różnią się końcówką, np F lub AQ
                    Wszytkie wyglądają podobnie, ale w zależności od obsługiwanych funkcji mają mniej lub więcej połączeń
                    Moja była "Czarnula" O2 (swap 2.0 FSI)
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33422

                    Komentarz


                    • #11
                      a jaki powinienem kupić żeby obsługiwał columbusa? nie mam zamontowanego BT.
                      1.8T AGU L&K

                      2.0TDI BKD ELEGANCE

                      TOYOTA LAND CRUISER J95

                      Komentarz


                      • #12
                        u mnie jest-był zamontowany z koncówką AQ i obsługiwał "columbusa"
                        Jacek

                        Komentarz


                        • #13
                          panie i panowie :szeroki_usmiech

                          byłem dziś w Radomiu u superbman-a a raczej jego magika który montuje kierownice( jest .to pracownik salonu VW) chciałem założyć sobie multifunkcję jak Bóg przykazał i co? i dupa... jedyny sterownik jaki dawał oznaji życia to 1K0-953-549-BK (działał klakson i podświetlenie klawiszy multifunkcji) reszta sterowników czyli:
                          - 1K0-953-549-AQ
                          - 1K0-953-549-BD
                          - 1K0-953-549-BP
                          - 1K0-953-549-BS

                          nie dawała znaku życia... wygląda na to że multifunkcja nie chce współpracować z rns 510 w modelu przed fl :?
                          1.8T AGU L&K

                          2.0TDI BKD ELEGANCE

                          TOYOTA LAND CRUISER J95

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Maru 123
                            wygląda na to że multifunkcja nie chce współpracować z rns 510 w modelu przed fl
                            dlatego ja swojego RNSa zbyłem eXowi u którego śmiga P&P :diabelski_usmiech
                            w niektórych sterownikach działa jeszcze "ciszej-głośniej" ale nic poza tym 8)

                            [ Dodano: Sob 13 Lut, 10 15:54 ]
                            Zamieszczone przez jago7270
                            u mnie jest-był zamontowany z koncówką AQ i obsługiwał "columbusa"
                            ale ty masz zmienionego gatewaya :wink:
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz


                            • #15
                              zmienialiśmy też pierścień kierownicy ale też to nic nie dało :?
                              1.8T AGU L&K

                              2.0TDI BKD ELEGANCE

                              TOYOTA LAND CRUISER J95

                              Komentarz


                              • #16
                                Maru 123, po wymianie gatewaya problemy jak u jago7270, ustepują
                                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                Komentarz


                                • #17
                                  piotrek_gdy, mówiesz o tym gatewayu nad pedałem hamulca?
                                  1.8T AGU L&K

                                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Maru 123
                                    panie i panowie :szeroki_usmiech

                                    byłem dziś w Radomiu u superbman-a a raczej jego magika który montuje kierownice( jest .to pracownik salonu VW) chciałem założyć sobie multifunkcję jak Bóg przykazał i co? i dupa... jedyny sterownik jaki dawał oznaji życia to 1K0-953-549-BK (działał klakson i podświetlenie klawiszy multifunkcji) reszta sterowników czyli:
                                    - 1K0-953-549-AQ
                                    - 1K0-953-549-BD
                                    - 1K0-953-549-BP
                                    - 1K0-953-549-BS

                                    nie dawała znaku życia... wygląda na to że multifunkcja nie chce współpracować z rns 510 w modelu przed fl :?
                                    Przeciez Grygy montuje Columbusa do wersji przed FL i wszystko dziala lacznie z kiera ...


                                    O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Maru 123, po wymianie gatewaya problemy jak u jago7270, ustepują
                                      potwierdzam,sterowanie z kierownicy wszystkimi dostępnymi funkcjami z RNS-em działa z sterownikiem z końcówką AQ + wymiana getewaya
                                      po zmianie kierownicy na poliftową(trójramienna z łopatkami DSG)jeszcze nie wiem bo mi RNS padł i jest w "kraju producenta" na serwisie,póżniej powiem co i jak,pod warunkiem,że piotrek_gdy spełni swoją obietnicę ops:

                                      [ Dodano: Sob 13 Lut, 10 21:36 ]
                                      maru123-jaką kierownicę zakladasz?taką przed czy po liftową?to ważne,bo wtedy odpowiedni sterownik
                                      Jacek

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Maru 123, więc nie udało ci sie zamontować multifunkcji?? Kurna ja właśnie też chciałem się wybrać do superbman-a na wymianę kiery na multifunkcję (myśląc w przyszłości o columbusie) ale czy to będzie u mnie działało??? Wiecie coś może czy w moim Ambiente z 2008 to ruszy??

                                        Maru 123, jakie koszy wymiany takiej kiery liczył sobie superbman?? Wiem że w aukcji ma napisane że można starą kierę zostawić w rozliczeniu. Możesz coś napisać??
                                        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                        Spalanie - Motostat.pl

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez maxpaynemm
                                          Maru 123, więc nie udało ci sie zamontować multifunkcji?? Kurna ja właśnie też chciałem się wybrać do superbman-a na wymianę kiery na multifunkcję (myśląc w przyszłości o columbusie) ale czy to będzie u mnie działało??? Wiecie coś może czy w moim Ambiente z 2008 to ruszy??
                                          Ja właśnie też kombinowałem w tym temacie i okazało się, że aby włożyć do ambiente kierownicę wielofunkcyjną to trzeba wymienić sterownik kierownicy, bo ten z ambiente nie obsługuje jej.
                                          S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                          Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                          -------------------------------------------------------------------------
                                          O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                          O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                          O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            _tm_, jaki koszt sterownika? Czy sprawdzałeś ile to wszystko może kosztowac (kiera, sterownik, przewody itp)?
                                            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez maxpaynemm
                                              _tm_, jaki koszt sterownika? Czy sprawdzałeś ile to wszystko może kosztowac (kiera, sterownik, przewody itp)?
                                              Kierownica ok. 500zł, sterownik też ok. 500zł.
                                              S3 SL 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm] 2018-... link
                                              Alfa Romeo Stelvio AT8 Q4 [280KM@470Nm] 2018-... link
                                              -------------------------------------------------------------------------
                                              O3 RS 2.0 TSI DSG [313KM@439Nm] 2016-2018 link
                                              O2 1.8 TSI DSG [237KM@345Nm] 2009-2014
                                              O1 1.9 TDI [207KM@389Nm] 2004-2010

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                ja niedługo będę sprzedawał cały komplet z mojej octavi(kierownica multimedialna,poducha,sterownik,kabelki)
                                                Jacek

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  wymieniałem na kierownicę przed FL :roll:
                                                  1.8T AGU L&K

                                                  2.0TDI BKD ELEGANCE

                                                  TOYOTA LAND CRUISER J95

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X