Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OII FL] kierownica multifunkcyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odgrzeję kotleta. Mam moduł 1K0953549CQ. Czy w grę wchodzi tylko wymiana na CH lub CD czy podejdzie CF? Ceny są na dzień dzisiejszy ciekawe...
    Ostatnio edytowany przez Kedzior122; 44716.

    Komentarz


    • Kolego tu masz rozpiskę modułów razem z wersjami

      Steering Wheel Control Module Versions - Ross-Tech Wiki

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • Witam forum i kolegów, czy ktoś może polecić warsztat w Warszawie do takiej operacji? Octavia 2 z maxidot.
        Przeczytałem cały wątek, ale dla mnie temat zbyt zaawansowany jak na samodzielną zabawę, odczytanie numeru sterownika to już dla mnie problem

        Komentarz


        • Zamieszczone przez bj333 Zobacz wpis
          Witam forum i kolegów,
          Masz jakieś części już kupione?

          Kierownica? Sterownik?
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • Kolego baj333 to nie takie trudne z samą kierownicą - jestem na to najlepszym przykładem - przy pomocy Kolegi KOLESIA :-))) za co Piotrek olbrzymie dzięki jeszcze RAZ!!!
            Maxi dot to już grubsza zabawa i też juz czekam na montaż tylko z terminami problem. Masz w Strykowie kolegę który zakłada i koduje wszystko w aucie.

            ...Moje Cappuccino MPi...

            jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
            sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
            wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

            Komentarz


            • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
              Masz jakieś części już kupione?

              Kierownica? Sterownik?
              Nie mam, sama kierownica to nie problem, na allegro jest ciągle kilka egzemplarzy wystawionych. O rodzajach sterowników dowiedziałem się po lekturze wątku, po czym doszedłem do wniosku, że całą przekładkę oddam w ręce specjalisty

              Komentarz


              • Witam. Mam pytanie. Chce wymienic kierownice na multifunkcyjna mam juz kierownice kupioną i mam na oku pewien sterownik w dobrej cenie (1k0953549ck) moj w samochodzie ma nr 1k0953549cq czy on mi podejdzie jako zamiennik cq? W katalogu rosstecha rozni sie tylko czujnikiem kąta skrętu. Czy mozna montować je zamiennie?
                nie umiem wkleic na forum screena z rosstecha zebyscie widzieli o co mi chodzi

                octavia 2fl my2010

                edit: i czy z końcówka cf by podszedł za cq?
                Ostatnio edytowany przez Uby; 40864.

                Komentarz


                • Zerknij tu

                  Steering Wheel Control Module Versions - Ross-Tech Wiki

                  oba są Highline

                  Jesteś ze Śląska napisz do kolegi Kolesia (albo się z nim umów może ma odpowiedni moduł) on mnie kierował w identycznej sytuacji. Przeszczep wykonałem samodzielnie, pacjent żyje

                  ...Moje Cappuccino MPi...

                  jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                  sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                  wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Uby Zobacz wpis
                    czy z końcówka cf by podszedł za cq?
                    Bierz CF.

                    CK nie bierz.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • Koleś a powiedz mi o co chodzi z ta wersja LIN? CF ma 2.0 a przy cq jest "-" nie robi to różnicy? I czy cf za 80zl sie oplaca?

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Uby Zobacz wpis
                        Koleś a powiedz mi o co chodzi z ta wersja LIN? CF ma 2.0 a przy cq jest "-" nie robi to różnicy?
                        Szczerze to nie znam odpowiedzi.

                        Zamieszczone przez Uby Zobacz wpis
                        I czy cf za 80zl sie oplaca?
                        Tak. To dobra cena choć niższa byłaby jeszcze lepsza


                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • Koleś a czy w przyszlosci obsłuży mi ten modul też maxidota?

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Uby Zobacz wpis
                            Koleś a czy w przyszlosci obsłuży mi ten modul też maxidota?
                            Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Gdzieś tu na forum czytałem, że komputer w O2 to tylko z manetki. Nawet jak jest maxi-dot.
                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                            Komentarz


                            • Auto: O2 FL 2009 r., licznik bez maxi-dota, zainstalowane tempomat i mfa, manetki niezespolone

                              Założona kierownica MF z O3, z przyciskami tylko po lewej stronie

                              Do tego kabelek do poduszki. Taki: Skoda Octavia 3 Przewód wiązka airbag 5E0971584A (5736977080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

                              Założony moduł: 1k0 953 549 CH

                              Działa wszystko elegancko (podświetlenie, obsługa radia i telefonu) poza jednym: Nie działa klakson. Po przejrzeniu tego i pokrewnych tematów widzę, że inni forumowicze też mieli podobną sytuację, tylko że z kierownicami o2.

                              Czy dla mojego przypadku istnieje jakieś rozwiązanie? Zmostkowanie kabelka? Inny moduł?

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez MQ1977 Zobacz wpis
                                Auto: O2 FL 2009 r.,

                                Założona kierownica MF z O3
                                Jesteś pewien, że to z O3? Taka kierownica nie powinna Ci działać.

                                Zamieszczone przez MQ1977 Zobacz wpis
                                z przyciskami tylko po lewej stronie
                                To by wyglądało, że masz raczej kierownicę z Fabia II FL i Roomster FL.

                                Zamieszczone przez MQ1977 Zobacz wpis
                                Czy dla mojego przypadku istnieje jakieś rozwiązanie? Zmostkowanie kabelka?
                                A jaki masz teraz kabelek? Oryginalny w tej kierownicy czy sam go robiłeś?


                                Opisz jak lecą kabelki z żółtej do czarnej. Numerami.
                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis

                                  Jesteś pewien, że to z O3? Taka kierownica nie powinna Ci działać.


                                  To by wyglądało, że masz raczej kierownicę z Fabia II FL i Roomster FL.


                                  A jaki masz teraz kabelek? Oryginalny w tej kierownicy czy sam go robiłeś?


                                  Opisz jak lecą kabelki z żółtej do czarnej. Numerami.
                                  Wysłana PW
                                  Ostatnio edytowany przez MQ1977; 36345.

                                  Komentarz


                                  • No i się wyjaśniło. Przyciski masz z Superba.

                                    Kabelek będziesz musiał przerobić. W Czarnej powinny być cztery kabelki a nie trzy.

                                    Napisze Ci jak to powinno być z innego komputera.



                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                    Komentarz


                                    • Cześć Wam. Mam 02FL 2009r. Mam takie pytanie. Mam sterownik kierownicy 1K0953549CD oraz przełącznik 1K0953513G . Czy ktoś wie jaki kabelek muszę kupić żeby pasował do Multifunkcji ? Kierownicę mam z O2FL 2012r. z gniazdem na 6 pin. ?

                                      Komentarz


                                      • Witam, przeczytałem cały temat i tylko połowicznie znalazłem odpowiedź na swoje pytanie.

                                        Posiadam MaxiDOT, radio Amundsen, moduł bluetooth (chyba GSM III bo obsługuje też multimedia w telefonie) oraz multifunkcyjną kierownice. Jednak prawy panel nie zawsze działał, tzn przekręcanie nie zawsze wyświetlało wszystko informacje, ale głównie nie działa funkcja OK. Ponieważ w aso nowy panel kosztuje >1500 zł o.O dzwoniłem do 2 ASO bo nie chciało mi się wierzyć w cenę, a na allegro mało ofert, dlatego ostatecznie zdecydowałem się na zakup panelu z kółeczkiem, choć miałem z telefonem. Liczyłem na to, że funkcja przycisku jest zaprogramowana w sterowniku i jak zamienię obudowy to będzie jak oryginał. Niestety pomimo wymiany samego panelu (wiązka pod poduszką została ta sama) nie mam obsługi telefonu tylko przełączanie między radiem a mediami ;/ wszystkie inne funkcje działają.

                                        Czy mógłby ktoś podać instrukcję jak za pomocą VCDSa można by zmienić tą funkcję(zamiana kółeczka na słuchawkę), czy może w wiązce trzeba zamienić jakiś pin ?

                                        Pozdrawiam

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Liss_ek Zobacz wpis
                                          jak za pomocą VCDSa można by zmienić tą funkcję(zamiana kółeczka na słuchawkę)
                                          Kolego za pomocą programu się nie da
                                          Jest gdzieś na drive2.ru jak gość to zrobił ale to wymaga przelutowania jednego układu.

                                          ...Moje Cappuccino MPi...

                                          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                                          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                                          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                                          Komentarz


                                          • Cześć wszystkim, mam pytanie bo na dniach będę montował kierownicę multifunkcyjną u kolegi Koleś, kiera właśnie do mnie dotarła no i wygląda nie za specjalnie w porównaniu do mojej obecnej ,stąd decyzja o obszyciu. I tak narodziła się myśl o usunięciu łopatek od DSG, mam manualną skrzynię. Ktoś może usuwał łopatki? Tak myślałem że skoro oddaje kierownice do ponownego obszycia to tapicer by te dziury czymś wypełnił i ładnie obszył, tak jak tą kierownice ze zdjęć.

                                            Komentarz


                                            • Witam.
                                              Chcialbym zamienic swoja biedna kierownice na taka z MF oraz dolozyc tempomat i od razu zegary z MD.kierownicę mam,zegary mam,
                                              czy ktos moze mi podac nr czesci na manetke z tempomatem?
                                              Octavia 2 fl 2011rok.
                                              modul o ile dobrze zczytalem pod kierownica ma koncowke BJ
                                              Jaki modul powinienem kupic by to zahulalo wszystko?
                                              ewentualnie czego mi brakuje jeszcze?
                                              Ostatnio edytowany przez Rafalek164; 47159.

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Rafalek164 Zobacz wpis
                                                Jaki modul powinienem kupic by to zahulalo wszystko?
                                                tu masz moduły - potrzeba highline

                                                Steering Wheel Control Module Versions - Ross-Tech Wiki

                                                ...Moje Cappuccino MPi...

                                                jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                                                sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                                                wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                                                Komentarz


                                                • Rafałek - vcds'a?
                                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                  poprzednie modele:
                                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                  Komentarz


                                                  • Rafalek - kabelek do kierownicy?
                                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X