Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OII FL] kierownica multifunkcyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez adamdn Zobacz wpis
    jak bedziesz wymienial przyciski to zmienic kierownice na trojramienna z nowszych Skodzianek
    Coś mieszasz pomysły.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
      Coś mieszasz pomysły.
      i skończyło się rumakowanie Kolega się rozpędził z radami do przcycisków

      ...Moje Cappuccino MPi...

      jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
      sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
      wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
        i skończyło się rumakowanie
        Nie każdy musi sie orientować co to "rondo". Dopiero później skojarzyłem, starość nie radość, hehe. Ale żeby od razu rumakowanie? Nieee
        CFHC:
        140 HP-> 185 HP
        320 Nm -> 436 Nm

        Komentarz


        • Zamieszczone przez adamdn Zobacz wpis
          Ale żeby od razu rumakowanie? Nieee
          no na rondzie nie da rady

          A tak na poważnie to wymiana całej kierownicy z poduszką na model O3 oraz szukanie właściwych numerów przycisków to dość kosztowna zabawa oraz sporo poszukiwań i kasy - stąd "rumakowanie"
          Ostatnio edytowany przez Przemek_i; 26272.

          ...Moje Cappuccino MPi...

          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
            wymiana całej kierownicy z poduszką na model O3 oraz szukanie właściwych numerów przycisków to dość kosztowna zabawa
            Zgadza sie ale mi udalo sie kupic w sumie juz dwie kierownice z pasujacymi przyciskami po 100zl w bdb stanie (zawsze szukalem Rapid 13r do polowy 14r). Najgorszy ten airbag i nie nawet cena (od 300zl) a to ze ludziska je "regeneruja"... Szukalem wiec od typowego handlarza, z fotka jeszcze na aucie i tylko dzieki temu mam pewnosc (prosze nie wyprowadzac mnie z bledu!) ze poducha nie byla przez nikogo ruszana
            CFHC:
            140 HP-> 185 HP
            320 Nm -> 436 Nm

            Komentarz


            • Koledzy chciałbym wymienić u siebie w O2 kierownicę na taką z O3. Generalnie mam wszystko poza właściwą kierownicą.
              Wiem że ma to być kierownica od Rapida lub Superb FL z oznaczeniami przycisków 5E0 919 719 E lub F.
              Tylko pytanie jak na allegro znaleźć właściwą?? Czy jesteście w stanie pomóc?
              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

              Spalanie - Motostat.pl

              Komentarz


              • allegro.pl

                Powinna byc ok ale musisz potwierdzic jeszcze rocznik, jesli '14 bralbym w ciemno. Poza tym zwrocic mozna wiec zaden stres.

                Panowie, ja mam z kolei inne pytanie - mam kiere trojramienna z odpowiednimi klawiszami dla OII FL ale jako ze dostawilem asystenta pasa ruchu to zrodzilo sie pytanie czy da sie dopasowac ktores klawisze (Rapid/OIII) zeby miec obsluge asystenta bezposrednio z klawisza na kierownicy? Sa takie kierownice jak wiemy tylko pytanie czy zadzialaja, hmm?
                CFHC:
                140 HP-> 185 HP
                320 Nm -> 436 Nm

                Komentarz


                • A co myślisz o tych:

                  1. Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
                  2. allegro.pl
                  3. allegro.pl
                  4. allegro.pl

                  Pytanie kolejne co jeśli mam kierownice z odpowiedniego rocznika i oznaczenia na przyciskach są:

                  5E0 919 719 ale zamiast oznaczenia E lub F jest A albo L?? Czy te też zadziałają? A - jest z kierownicy z 2013r a L - z kierownicy z 11.12.2015
                  Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • Zadziałają tylko E, F i L
                    Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

                    Komentarz


                    • Koledzy a jakiego kabelka potrzebuję do airbag żeby to zadziałało? Jakiś nr tego kabelka? Większość kierownic jest niestety bez kabla do airbag. A może zadziała na kabelku od kierownicy O2 FL?

                      Pytanie 2
                      ?
                      Czy poduszka jest tu zupełnie inna ni z w O2 czy może wystarczy kupić zaślepkę i przełożyć poduszkę tak jak się to robiło w O2 na O2FL ?

                      Jeśli nie to czy ma znaczenie od jakiego auta kupię poduszke (O3, F3, RAPID, SUPERB) i rocznik produkcji tej poduszki? Czy to już nie ma tu znaczenia ?
                      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                      Spalanie - Motostat.pl

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
                        wystarczy wejść w identyfikację rozszerzoną, tam wyskoczy już konkretny numer sterownika
                        Witam, kolego Krzynol mam pytanie i prośbę zarazem. Czy byłbyś w stanie pomóc podpowiedzieć jaką kierownice multifunkcją zamontować w mojej O2 Fl? Oczywiście szczegóły podam ale na obecną chwilę pytanie czy mógłbym liczyć na pomoc

                        Komentarz


                        • Witam, nie mogę poradzić sobie z adaptacja sterownika kierownicy. Miałem u siebie 1K0-953-549-F i próbuję zmienić na taki sam z takim samym softem z literką G. Nie gaśnie pomarańczowa kontrolka kierownicy mimo próby adaptacji czujnika skrętu. Chyba nie widzi ruchu kierownicy. Podpowie ktoś forum i YT już obadane.
                          Octavia sedan L&K

                          Komentarz


                          • Są dwie procedury. Zależnie od pompy. MK60 w ABS a MK70 we wspomaganiu. Jaką masz Ty?
                            Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                            Komentarz


                            • mam 70 z ASR,
                              Octavia sedan L&K

                              Komentarz


                              • A gdzie próbowałeś robić G85?
                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                Komentarz


                                • Spróbuj w 44
                                  44 - Steering Assist]
                                  [Coding-II - 11] or if that function is not available then use [Sec.Access - 16] instead
                                  Enter 40168, to enable the basic setting.
                                  [Do it!]
                                  [Basic Settings - 04]
                                  Group 060
                                  [Go!]
                                  Activate the Basic Setting.
                                  [ON/OFF/Next]
                                  After a successful basic setting, field 1 should say "OK".
                                  [Done, Go Back]
                                  To make sure the basic setting was succesful, check the sensor again.
                                  [Measuring Blocks - 08]
                                  Group 007
                                  [Go!]
                                  Check field 1, the value has to be between -1.5 and +1.5 °.
                                  [Done, Go Back]
                                  [Close Controller, Go Back - 06
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • Wielkie dzięki, poszło. Musiałem przy włączonym VCDS trochę pojeździć i się nakręcić kierownicą do oporów.
                                    Octavia sedan L&K

                                    Komentarz


                                    • Witam panowie. Przymierzam się do wymiany zwykłej kierownicy na multifunkcję w o2RS Fl, mam bluetooth, tempomat i maxidota. Ta kiera którą chcę kupić, również pochodził z takiego samego auta. Pytanie moje jest takie, czy oprócz wymiany prawnej manetki na zwykłą, muszę coś jeszcze wymienić. I druga kwestia, ta kierownica, którą chcę kupić, ma manetki do zmiany biegów, ja natomiast mam manual, czy idzie zdemontować te manetki od zamiany biegów?

                                      Komentarz


                                      • Łopatki od biegów są przykręcone. Odkręć i wypnij wtyczkę a się ich pozbędziesz.
                                        Manetkę prawą mogę Ci wysłać.
                                        Sterownik kierownicy masz pewnie do wymiany. Sprawdzałeś jaki masz teraz?
                                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                        Komentarz


                                        • Nie, jeszcze nie sprawdzałem, najpierw chciałem zapytać. Podłączenie vcds i zobaczę co w trawie piszczy

                                          Komentarz


                                          • Zrób autoscan i tam zobacz numer sterownika 16.
                                            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                            Komentarz


                                            • Numer to: 5K0 953 521 BL A ten drugi: 5K0 953 569C
                                              Ostatnio edytowany przez kuba_1991; 30163.

                                              Komentarz


                                              • No to sterownik do wymiany. Jakbyś przyjechał to wymienię.
                                                Będzie pasować B lub E.
                                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                Komentarz


                                                • Chętnie, ale mam do Ciebie ponad 350km. Ale jeśli jest możliwość to kupiłbym taki sterownik, który będzie pasował

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X