Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OII FL] kierownica multifunkcyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rafalek - sprawdź jeszcze raz sterownik kierownicy. Ty masz 5K0953569. Na stronie ross-techa nie ma z BJ. Może oni w tej Ameryce nie wszystko wiedzą albo Ty źle sprawdziłeś.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • No więc skoro mam 5K0953569 to powinna byc higline ale moze ktos podac nr takoego modulu zeby go zakupic?ewentualnie czy ktos taki posiada na handel?
      co do kabelka do kiery to nie posiadam

      Komentarz


      • Chociaz przy kierownicy ktora kupilem jakis kabelek jest ale nie wiem czy o niego chodzi.
        ktos jeszcze mógłby podac mi nr manetki tempomatu ltora jest mi potrzebna?

        Komentarz


        • W zalozeniu chve zamontowac kierownice MF , zegary maxi dota i tempomat z zalozeniem ze kiedys dojdzie columbus.fajnie jakby to wszystko zachulalo

          Komentarz


          • Kierownice i zegary juz posiadam.brak modulu,manetki tempomatu,i chyba tego kabbelka do kiery a nie znam ich numerow zeby kupic te odpowiednie

            Komentarz


            • Pisząc ten numer chciałem Ci wskazać z której grupy masz sterownik. Z jaką literką to nie wiem dokładnie. Podejrzewam , że z C. Ty sprawdź co tam masz bo z BJ (jak napisałeś wyżej ) to takiego nie ma.
              Kupiłeś kierownicę z kabelkiem. Jeśli ma on wpiętą małą, czarną wtyczkę w przyciski i dynda tam jeszcze duża, żółta oraz inne kabelki z pinami to to jest właśnie kabelek, o którym pisałem.

              Po sterownik i manetki możesz zadzwonić pod numer 510 150 407.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • No to tego kabelka nie posiadam.jest tylko mala czarna

                Komentarz


                • wrzuć zdjęcie bo tak to ....
                  i podaj w podpisie lokalizację
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • 20190224_094235-1.jpg

                    Komentarz


                    • Kiepsko ale widac ta wtyczke

                      Komentarz


                      • Czyli u mnie wg tej listy powinien zahulac sterownik z literka h na koncu o ile dobrze mysle.

                        Komentarz


                        • No to jest tylko wtyczka przycisków.

                          A sprawdziłeś jaki masz obecnie sterownik?
                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                          Komentarz


                          • No wlasnie mialem podpiety komp bo bylem u znajomego mechaniora ale mam tylko tyle co na foto
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                            • 20190223_091449_HDR-1.jpg

                              Komentarz


                              • wystarczy wejść w identyfikację rozszerzoną, tam wyskoczy już konkretny numer sterownika
                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                poprzednie modele:
                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                Komentarz


                                • Lub zrobić autoscan i też widać numer sterownika . Z tych zdjęć to nie wiadomo co masz.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • Cześć, mam małą zagwozdkę. Mój sterownik kierownicy to:

                                    Address 16: Steering wheel (J527) Labels: 5K0-953-569.clb
                                    Part No SW: 5K0 953 521 BH HW: 5K0 953 569 C

                                    Według story ross-tech (Steering Wheel Control Module Versions - Ross-Tech Wiki), nie wspiera kierownicy MF. Ale jak przejrzałem kodowanie to widzę opcję do zaznaczenia kierownicy MF, teraz pytanie czy widzę to bo layout jest jeden dla wszystkich czy może faktycznie jest w stanie obsłużyć kierownice MF?

                                    Wrzucam również zrzuty opcji kodowania z mojego sterownika kierownicy

                                    Dzięki wielkie za pomoc
                                    Załączone pliki

                                    Komentarz


                                    • Z końcówką C sterownik nie obsługuje MF tylko kompa i tempomat. Ja miałem taki sam i wymieniłem z końcówką E

                                      Komentarz


                                      • To zauważyłem, że według Ross-tech nie obsługuje kierownicy MF, ale zastanawiam się co ma widoczne kodowanie do rzeczywistości

                                        Komentarz


                                        • Te sterowniki, które nie obsługują tempomatu też mają bit do zaznaczenia i pomimo tego tempomat nie działa.
                                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez tdu1705 Zobacz wpis
                                            To zauważyłem, że według Ross-tech nie obsługuje kierownicy MF, ale zastanawiam się co ma widoczne kodowanie do rzeczywistości
                                            Nic. To, że widzisz jakiś bit i możesz go zaznaczyć to nie jest równoznaczne z tym, że Ci to zadziała.
                                            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                            ​​​
                                            Grzegorz

                                            Moja Ambitna Czarnula

                                            Komentarz


                                            • Dzięki za pomoc Panowie, rozwialiście moje wątpliwości

                                              Komentarz


                                              • octavia 2 FL kierownica multifunkcyjna z rondem chcę wymienić ze słuchawką radio rns315 bt moduł kierownicy to Adres 16: Koło kierownicy Plik etykiet: 1K0-953-549-MY9.lbl
                                                Oznaczenie elementu SW: 1K0 953 549 CD HW: 1K0 953 549 CD
                                                Komponent: J0527 056 0111
                                                Kodowanie: 0001532
                                                moje pytanie czy moduł będzie dobry

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez darmir Zobacz wpis
                                                  octavia 2 FL kierownica multifunkcyjna z rondem chcę wymienić ze słuchawką
                                                  kup same przyciski ze słuchawką i po problemie

                                                  ...Moje Cappuccino MPi...

                                                  jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                                                  sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                                                  wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez darmir Zobacz wpis
                                                    octavia 2 FL kierownica multifunkcyjna z rondem chcę wymienić ze słuchawką
                                                    I jak bedziesz wymienial przyciski to zmienic kierownice na trojramienna z nowszych Skodzianek
                                                    CFHC:
                                                    140 HP-> 185 HP
                                                    320 Nm -> 436 Nm

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X