Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] automatyczne otwieranie klapy bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • U mniej też tak było ale zaparkowalem namcieplym garazucwmpracy i otwiera się normalnie prawda że można by zamocować mocniejsze teleskopy ale coś musiało być nie tak za tą cenę ja to zostawiam bo jak będzie mnie to bardziej denerwować kupiemsilowniki febimi myślę że po pRoblemie

    Komentarz


    • Zamieszczone przez kedar37 Zobacz wpis
      Kupiłem i zwróciłem. Po zamontowaniu klapa unosiła się nieznacznie (około 20-30cm). Dalej siłowniki nie miały chyba siły unieść klapy,
      Kolego nie chcę bronić sprzedawcy ale jeśli teraz to montowałeś (zima) to jest możliwość, że siłowniki nie dadzą rady. Inna sprawa podczas temperatury 10 st plus.... pozdro
      Ślicznotka: O2 FL :-)

      Komentarz


      • Witajcie,

        chciałbym powrócić do tematu siłowników.
        Widzę, że na allegro pojawił się nowy model : Link
        Czy ktoś go może testował, jest lepszy od poprzednika?
        Skoda Octavia II FL Elegance 2012

        Komentarz


        • właśnie zakupiłem te siłowniki. Dziś założę i zobaczmy jak się będą sprawowały
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...459813#1459813

          Komentarz


          • super, daj znać czy są jakieś widoczne niedociągnięcia czy niedoróbki
            Skoda Octavia II FL Elegance 2012

            Komentarz


            • No kupiłem Automatyczne otwieranie bagażnika SKODA OCTAVIA II (6829511550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. No widać już przy zakładaniu że lekki chinolek, ale daje radę. Końcówki są wyprofilowane (oryginały nie są profilowane) wyprofilowanie polega na lekkim ich wykrzywieniu od płaszczyzny z góry i z dołu w kierunku do wnętrza bagażnika. Co mogę napisać. Na razie działa. sprężynki solidne. W razie jak się skończą siłowniki założę je na oryginały. Widać bardzo dobre ich spasowanie tych nowych z klapą bagażnika. Opakowanie sklepowe bez danych z firmy z Chin. Cóż założyłem w piątek trochę się bawiłem i dają radę. Jak długo nie wiem. Brak jest efektu wyrzucania pokrywy do góry bez ładu i składu. Siłownik dobrze to kontroluje (bo jest nowy). nie ma zbędnego ruchu na samym mocowaniu więc może się nie powygina. Na razie polecam.
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...459813#1459813

              Komentarz


              • Tu macie tańsze
                Link
                i też zdają egzamin chłopaki piszą na grupie FB
                Dawid
                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                Komentarz


                • Wcześniej widziałem podobne do tych za 60 zł jednak ruch był nienaturalny, następował wyrzut klapy. O jakiej grupie FB mówisz:? chętnie zobaczę opinie
                  Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez JachuV6 Zobacz wpis
                    O jakiej grupie FB mówisz:?
                    słynna Octavia Club Polska na FB
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • No nie zupełnie. gdyby Kolega dawcio przeczytał poprzednie 45 stron to by Kolega wiedział, że te przedstawione w linku w tak doskonałej cenie wyginają się i do tego wyginają mocowanie bagażnika i słupka!!! (do wymiany kulki!!!). Więc chyba nie są takie same i tańsze.
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...459813#1459813

                      Komentarz


                      • czy ktoś z posiadających w/w siłowników jest w stanie podać mi wymiar samej sprężyny. przy dobrej długości zamotuje te z oferty na siłowniki oe i powinno śmigać jak te za 130 zl
                        Kup teraz na allegro.pl za 12,00 zł - Automatyczne otwieranie bagażnika Sprężyna 19x25 Z (7037417871). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Pa Weł Zobacz wpis
                          czy ktoś z posiadających w/w siłowników jest w stanie podać mi wymiar samej sprężyny. przy dobrej długości zamotuje te z oferty na siłowniki oe i powinno śmigać jak te za 130 zl
                          Też jestem za. Może ktoś zmierzyć ?

                          Komentarz


                          • hmm otwieranie autom. klapy w HB ?
                            czytając cały wątek to chłopaki próbowali i się udało ale w kombiakch.
                            w HB były problemy z doborem sprężyny.
                            Jak to człowiek ma i błądzi na YT i znalazłem takie coś

                            i

                            Teraz pytanie.
                            1. Jakie to sprężyny?
                            2. Czy siłowniki też trzeba wymienić?
                            3. Na jak długo to wystarczy (czy bd jakieś odgięcia czy coś w tym rodzaju.)

                            Komentarz


                            • Testuje od soboty, mam siłowniki z allegro z niebieskimi sprężynkami powiem tak bajer fajny lecz mam wrazenie że siłowniki sa za mocne i jakby mi klapa wyjechała do tyłu ...

                              Komentarz


                              • Panowie a takie moje pytanie, zakupiłem sprężyny żeby zamontować do teleskopów ale u mnie w O2, jest tak że po wciśnięciu przycisku otwierania klapy, rozłącza tylko alarm i nie słychać żeby zwalniał zamka.. i stąd moje pytanie czy zakładanie w ogóle ma sens, bo teraz muszę bagażnik zwalniać palcem i dopiero podnoszę klapę.. czy da się to jakoś przestawić żeby zwalniał się zamek z przycisku na pilocie ?

                                Komentarz


                                • temat nie aktualny

                                  Komentarz


                                  • To może zostawić jakieś info dla potomnych...?
                                    Srebrna Szczała 1.6 Octavia I FL Classic - sprzedana po 15 latach
                                    Jeszcze srebrniejsza Szczała 1.8T Octavia I FL Elegance

                                    Zapraszam do obejrzenia mojego auta i luźnych pogaduch
                                    Škoda Octavia I FL Elegance+ 1.8T 4x4

                                    Komentarz


                                    • Z tego co pamiętam to chłopaki tutaj z forum montowali niebieskie sprężyny do kombiaków a tutaj na filmikach są czerwone sprężyny.

                                      Komentarz


                                      • Witam. Dziś założyłem siłowniki z niebieskimi sprężynami i jak na razie jest super. Oczywiście troszeczkę ciężej zamyka sie klapa ale jak otwiera się sama to banan na twarzy jest


                                        Ostatnio edytowany przez mcaris; 37031.
                                        ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

                                        Komentarz


                                        • Panowie czy macie konkretne namiary na te sprężynki, skąd by można było zamówić do kombiaka i żeby nic nie wyginało i nie odstawało?

                                          Komentarz


                                          • Jak Wam się to sprawdza w hatchbacku? Chodzi mi o zestaw z niebieskimi sprezynami
                                            Ostatnio edytowany przez Marcin_med; 37664.

                                            Komentarz


                                            • Mam i ja
                                               

                                              Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                                              Komentarz


                                              • djhering daj jakiś namiar na te co kupiłeś bo mi pada prawy siłownik i chciałbym kupić od razu 2 sztuki.

                                                Nie zaobserwowałeś jakichś niepokojących rezultatów po wymianie??
                                                Ostatnio edytowany przez Przemek_i; 26272.

                                                ...Moje Cappuccino MPi...

                                                jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                                                sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                                                wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Przemek_i Zobacz wpis
                                                  djhering daj jakiś namiar na te co kupiłeś bo mi pada prawy siłownik i chciałbym kupić od razu 2 sztuki.

                                                  Nie zaobserwowałeś jakichś niepokojących rezultatów po wymianie??
                                                  Ja kupiłem od tego człowieka: Link

                                                  Żadnych niepojących objawów. W pierwszych dniach po montażu jedynie trzeba było użyć większej siły do zamknięcia klapy, teraz jest ok więc pewne była to kwestia wyrobienia się sprężyn lub teleskopów.

                                                  Czarna RSka: http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-bwa-by-hering

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez djhering Zobacz wpis
                                                    Ja kupiłem od tego człowieka:
                                                    Dziękuję, akurat do niego mam niedaleko :-)
                                                    Pytałem bo wyczytałem że sprężyny jednemu z forumowiczów rozepchały zawiasy w klapie.

                                                    ...Moje Cappuccino MPi...

                                                    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                                                    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                                                    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X