Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 FL Mint- montaz halogenow.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gateway nie ma nic do halogenów, musisz wymienić CE Twój CE
    1K0 937 085 P
    nie obsługuje halogenów
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Przemo_ Zobacz wpis
      A przy moim gatewayu da rade coś wykminić czy obsłuży halogeny i dzienne czy muszę zmienić ?.
      toż Ci napisałem wyżej na jaki musisz wymienić CE
      Dawid
      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

      Komentarz


      • Dzieki koledzy w takim razie musze szukaś CE.
        W włacznik świateł musi mieć jakiś konkretny numer czy wystarczy zeby obsługiwał halogeny przód i tył . a nie jak mój stary tylko tył?




        Komentarz


        • Jeszcze jedno pytanie CE musi być od octavii czy np od superba czy golfa podejdzie?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Przemo_ Zobacz wpis
            CE musi być od octavii czy np od superba czy golfa podejdzie?
            podejdzie
            z seata też
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Przemo_ Zobacz wpis
              Jeszcze jedno pytanie CE musi być od octavii czy np od superba czy golfa podejdzie?
              Nie istotne jest z jakiego auta , ważny jest jego numer , resztę i tak programujesz pod siebie lub to co będziesz chciał mieć .

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Przemo_ Zobacz wpis
                Dzieki koledzy w takim razie musze szukaś CE.
                W włacznik świateł musi mieć jakiś konkretny numer czy wystarczy zeby obsługiwał halogeny przód i tył . a nie jak mój stary tylko tył?



                Przy zakupie modułu komfortu zwróć uwagę czy moduł obsługiwał tylne szyby na korbkę czy elektryczne. Jak nie masz elektrycznych szyb z tyłu a kupisz taki moduł to życzę powodzenia ja taki etap przeszedłem i zamontowałem tylne elektryczne szyby fajna sprawa ale trochę kosztuje.

                Komentarz


                • A który moduł do Minta z tylnymi szybami na korbkę lepiej kupić: 1K0937087E czy 1K0937087AB? Co brać pod uwagę przy zakupie?

                  Komentarz


                  • z serii 087 to:
                    H , P , AB , E , AG , K
                    AB nie wiem szukaj info na forum,E napewno zabangla
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • 087E na dziś mają dobrą cenę i jest wystarczający
                      Skoda Octavia II FL
                      Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                      https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                      Komentarz


                      • ja kupiłem 087K i czekam na montaż
                        Dawid
                        czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                        Komentarz


                        • Jest jeszcze 087R , AL. Miałem E lecz doświetlanie załączało się tylko przy skręcie kierownicy przy włączonym kierunku nie, oraz nie wyświetlało komunikatu o blokadzie, pochodził z VW. 087R miałem oryginalnie lecz wymieniłem z powodu braku ręcznego reg. jasności wskaźników. Obecnie mam AL ma soft 771.

                          Komentarz


                          • A ktoś wie jakimi funkcjami różnią się moduły E i np. AL?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez blumski Zobacz wpis
                              A ktoś wie jakimi funkcjami różnią się moduły E i np. AL?
                              sporo do poczytania na ten temat na forum golfa 6: Forum golf6.pl • Temat - Wymiana bordnetz (BCM)

                              Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
                              z powodu braku ręcznego reg. jasności wskaźników
                              Jak dla mnie to zbędna funkcja, w poprzednim aucie była, ale praktycznie nieużywana, wręcz zapomniałem, że miałem takową. Teraz mam tylko błąd w 09 CE, ale da się bez tego żyć.
                              Ostatnio edytowany przez MQ1977; 36345.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
                                Miałem E lecz doświetlanie załączało się tylko przy skręcie kierownicy przy włączonym kierunku nie
                                jesteś pewien?tak było w 086...
                                Dawid
                                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                Komentarz



                                • 087E też tak miałem brak z kierunkiem, różnice będą bo są różne softy, mój był bodajże 575 a w 087R miałem 651 a w 087AL mam 771. Regulacja jasności dla mnie dużo daje, gdzie przy 087R miałem automatyczną i były zbyt jasne wskaźniki w nocy. Wybór należy do każdego kto co woli.

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                    jesteś pewien?tak było w 086...
                                    W 086N doświetlanie zakrętów jest zarówno z kierunkowskazem jak i ruchem kierownicy.

                                    Komentarz


                                    • Na forum ktoś napisał iż nie posiadając tylnych szyb elektrycznych tylko ten 1K0937087H pasuje. Jeszcze jedno pytanie czy wymieniając ten moduł należy po prostu wyjąć i włożyć nowy? Czy piny w nowym module odpowiadają tym w starym i czy nie ma to wpływu na wskazania licznika? Jeszcze jedno. Jeżeli kupię używany moduł to będzie on zawierał czyjeś ustawienia co oznacza że będę musiał wszystko kodować od początku. Czy jest możliwość zrobienia czegoś na zasadzie kopii zapasowej i przywrócenia jej na nowym module. Co jeszcze będę mógł uruchomić na tym
                                      1K0937087E. np. tempomat?

                                      Komentarz


                                      • Kodowanie należy przekopiować ze starego, ten moduł odpowiada za oświetlenie, z licznikiem nie ma nic wspólnego, za tempomat odpowiedzialny jest moduł pod kierownicą.
                                        Skoda Octavia II FL
                                        Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                        https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez korzenip Zobacz wpis
                                          Na forum ktoś napisał iż nie posiadając tylnych szyb elektrycznych tylko ten 1K0937087H pasuje.
                                          ten jest uniwersalny i pewnie najlepszy ale tak jak pisałem wcześniej mogą być
                                          Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                                          z serii 087 to:
                                          H , P , AB , E , AG , K
                                          Zamieszczone przez korzenip Zobacz wpis
                                          Jeżeli kupię używany moduł to będzie on zawierał czyjeś ustawienia co oznacza że będę musiał wszystko kodować od początku.
                                          skopiować ze swojego
                                          Dawid
                                          czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                          Komentarz


                                          • Nie chce powielać tematów dlatego pytam tutaj.

                                            Jak wygląda sprawa z modułem 1K0937086F - czy on obsłuży mi halogeny z doświetlaniem (O2 Tour) ? Obecnie mam 85L


                                            Moje MPI

                                            ...Dominik...

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez cichy_ocp Zobacz wpis
                                              1K0937086F
                                              dawca miał korbotronik tył?
                                              Dawid
                                              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                              Komentarz


                                              • chyba tak, bo drzwi od kierowcy tylko miały przód elektrykę, ale nie było ściemniacza deski - sama wysokość świateł.


                                                Moje MPI

                                                ...Dominik...

                                                Komentarz


                                                • Do Torur na 100% będzie pasował 1K0937086G - jest przeznaczony do OII FL bez elektryki z tyłu, bez ręcznego ściemniacza.

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez cichy_ocp Zobacz wpis
                                                    ale nie było ściemniacza deski - sama wysokość świateł.
                                                    bez tego mozna żyć albo następny mod,ale tani
                                                    Jest gdzieś rozpiska z modułami jaki obsługuje mientówki
                                                    Dawid
                                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X