Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[o2 fl] Obniżanie prawego lusterka po włączeniu wstecznego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [o2 fl] Obniżanie prawego lusterka po włączeniu wstecznego

    Cześć wszystkim.
    Czy jest mi ktoś w stanie napisać jaki moduł lub jak jest realizowana funkcja obniżania lusterka podczas cofania ? Wiem, że działa ta opcja jak się ma pamięć foteli ale co steruje tym obniżeniem? Czy wcześniej trzeba lusterko zaprogramować do jakiego poziomu ma się obniżyć i później wrócić ?

  • #2
    Programuje się to w taki sposób, że ustawiasz regulację lusterek w pozycję R, a następnie wbijasz wsteczny. Po wbiciu biegu wstecznego ustawiasz sobie pokrętłem od sterowania lusterek jak ma się układać lusterko podczas włączonego biegu wstecznego. Po ustawieniu dajesz pokrętło od lusterek w pozycję 0 i koniec konfiguracji
    Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
    https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
    https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
    https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

    Komentarz


    • #3
      przede wszystkim są to inne lusterka, ponieważ posiadają czujniki położenia lustra
      lusterko z czujników samo wie, kiedy jest wychylone na sam dół i do jakiej ostatniej pozycji ma wrócić
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        Czy włączenie tego jest możliwe w O2 z 2007 ambiente? Próbowałem zgodnie z opisaną instrukcją, ale nie działa. Pamięci foteli też nie mam i zastanawiam się czy zwyczajnie tej funkcji w moim samochodzie nie ma czy muszę coś włączyć kompem?
        ŚKODA 120 L z 1977 roku.
        ŚKODA OCTAVIA II z 2007 roku.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Tabel Zobacz wpis
          Czy włączenie tego jest możliwe w O2 z 2007 ambiente? Próbowałem zgodnie z opisaną instrukcją, ale nie działa. Pamięci foteli też nie mam i zastanawiam się czy zwyczajnie tej funkcji w moim samochodzie nie ma czy muszę coś włączyć kompem?
          Podpinam się. Z tym że ja mam 2005

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
            przede wszystkim są to inne lusterka, ponieważ posiadają czujniki położenia lustra
            lusterko z czujników samo wie, kiedy jest wychylone na sam dół i do jakiej ostatniej pozycji ma wrócić
            Czy jesteś w stanie podać symbol takiego lusterka z opcja co posiadają czujniki położenia lustra??

            Komentarz


            • #7
              lewe 1Z1 857 507 AB i AF
              prawe 1Z0 857 508 AB, AF i AC
              one się różnią tylko wkładem lusterka - asferyczne/nie asferyczne i oczywiście są ściemniane fotochromatycznie
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • #8
                Ale bez fotela elektrycznego i jego sterownika tego raczej się nie uruchomi. Sterownik od fotela obsługuje tą funkcję.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X