Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podswietlanie nóg w octavi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podswietlanie nóg w octavi

    Witam
    Mam pytanie gdzie wpiac trzeba podswietlanie nóg? Mam sterownik o nr. 1k0 937 087 An. Lampki mam ledowe czy inaczej sie jakos koduje niz zwykle?

  • #2
    Kostka B i pin 50
    Skoda Octavia II FL
    Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

    https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

    Komentarz


    • #3
      Witam.
      Maly745 czy posiadasz może schemat elektryki, bo opis kostka B i pin 50 nie bardzo mi coś mówi.
      Chcę również dołożyć podświetlenie klamek wewnętrznych, ale tez nie mam schematu jak się wpiąć.
      Jestem po dokładce elektrycznych szyb z tyłu i bazowałem na schemacie z ElsaWin: Układ komfortowy z elektrycznymi podnośnikami szyb przednimi i tylnymi od Maj 2007
      Jakby ktoś był w posiadaniu takiego schematu i zechciałby udostępnić to byłbym wdzięczny.

      Komentarz


      • #4
        Prościej się nie da. Minus do budy a plus do sterownika kostka B pin 50
        Kodowanie i wsio. Roboty na godzine z piwem
        Mój szatan

        Paweł

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Ciekavy Zobacz wpis
          Prościej się nie da. Minus do budy a plus do sterownika kostka B pin 50
          Kodowanie i wsio. Roboty na godzine z piwem
          dokładnie, a schemat z ElsaWin

          a jeśli chodzi o
          Zamieszczone przez lukasz0483r Zobacz wpis
          Chcę również dołożyć podświetlenie klamek wewnętrznych, ale tez nie mam schematu jak się wpiąć.
          to szukaj w Elsie "Podświetlenie progu kierowcy...."

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za info.
            Skąd mogę ściągnąć Elsę ?
            Zaciągnąłem z chomika, ale nie hula.

            Komentarz


            • #7
              Hej, podzieli się ktoś info, skąd można to zaciągnąć czy to jest jakaś wiedza tajemna ?
              Niby wszyscy mają, a nikt nie ma.
              Ściągam co trochę z różnych źródeł, a jak przyjdzie do instalacji to a to nie ma klucza albo hasła albo kod nie działa itd.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lukasz0483r Zobacz wpis
                opis kostka B i pin 50 nie bardzo mi coś mówi
                Zajrzyj pod deskę. Zobaczysz sterownik. Wtyczka B to ta środkowa. Piny w niej są opisane. Jak nie masz odpowiedniego pinu to mogę wysłać.
                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez lukasz0483r Zobacz wpis
                  Dzięki za info.
                  Skąd mogę ściągnąć Elsę ?
                  Zaciągnąłem z chomika, ale nie hula.
                  Ja również mam z chomika i nawet na win10 działa

                  a tak poza tym to:

                  Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                  Zajrzyj pod deskę. Zobaczysz sterownik. Wtyczka B to ta środkowa.
                  pin jakbyś potrzebował kupić ma nr 000979025E

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez kamil89

                    Ja również mam z chomika i nawet na win10 działa

                    a tak poza tym to:



                    pin jakbyś potrzebował kupić ma nr 000979025E
                    Odświeżę trochę temat.
                    Gdzie w Wawie można kupić konektor 000979025E?
                    Batpol milczy, e-connectors nie mają.
                    Zależy mi na dostępie od ręki, bo chciałbym montować oświetlenie podłogi w ten weekend
                    Czy ten konektor ma jakieś inne oznaczenie u innych producentów?
                    Z góry dzięki za pomoc

                    Komentarz


                    • #11
                      Podzwoń po ASO ale tam pewnie coś koło 16 zł za ten kabelek serwisowy bo samych pinów to pewnie nie będą mieli , ewentualnie weź całą wtyczkę ze szrotu od jakiegoś auta z grupy vag najlepiej od BCM ( to te co są wpiete w BCM kolor dowolny bo we wszystkich znajdziesz ten pin ) Just a moment...

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez mummmin Zobacz wpis
                        Gdzie można kupić konektor 000979025E?
                        Batpol milczy, e-connectors nie mają.
                        Jest na allegro:
                        allegro.pl

                        Możesz też kupić u mnie. Pin 1 zł + wysyłka poleconym priorytetem. Do soboty raczej nie dojdzie choć można spróbować jeśli dziś bym puścił to jutro z rana będzie w drodze. Musiałbyś smsem przesłać adres.

                        Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
                        Podzwoń po ASO
                        W ASO jak zamówi to będzie najwcześniej w poniedziałek (jeśli jest w Poznaniu).
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez koleś

                          Jest na allegro:
                          http://allegro.pl/pin-zenski-konekto...002153440.html

                          Możesz też kupić u mnie. Pin 1 zł + wysyłka poleconym priorytetem. Do soboty raczej nie dojdzie choć można spróbować jeśli dziś bym puścił to jutro z rana będzie w drodze. Musiałbyś smsem przesłać adres.


                          W ASO jak zamówi to będzie najwcześniej w poniedziałek (jeśli jest w Poznaniu).
                          Dzięki za odpowiedzi okazało się, że w Batpolu mi coś dobiorą na szybko, więc robię zakupy na miejscu

                          Komentarz


                          • #14
                            Panowie a moze ktos napisac gdzie nalezy wejsc w vcds zeby zaprogramowac menu do maxidot do tego podswietlania nog? I jak przeprowadzic to kodowanie? Steriwnik z tymi kostkami to ten pod kierownica tak?

                            Komentarz


                            • #15
                              Szyszka001 tu masz temat do poczytania - [O2] TUTORIAL - Montaż podświetlenia przestrzeni na nogi - Octavia Club Polska
                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                              ​​​
                              Grzegorz

                              Moja Ambitna Czarnula

                              Komentarz


                              • #16
                                Witam Szanownych Kolegów,
                                może ktoś we Wro miałby chwilę czasu, chęci i możliwości by takie podświetlenie przestrzeni nóg z przodu wyczarować?? Oczywiście moja wdzięczność będzie wymierna ;-)

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja mogę na Śląsku ale górnym. Musiałbyś przyjechać.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X