Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymian radia na Columbus RNS 510

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymian radia na Columbus RNS 510

    Wymieniłem w mojej skodzie z 2008 roku radio z nawigacją na nowe z roku 2015. Mechanik powiedział,że nie można zgrać kierownicy z MF, bo nie pasuje Gateway. Nie wiem, jaki powinien być aby zgrać radio z kierownicą z multifunkcją. Radio i navi działa ok.

  • #2
    A jaki masz samochód, zero informacji w czym to siedzi i oczekujesz odpowiedzi. Masz Maxi dota? Co do kierownicy to kwestia kodowania nie bramki Can.

    Komentarz


    • #3
      Ewentualnie jeśli to przed FL. To trzeba wgrać łatkę do columbusa, aby ożywić przedliftową kierownicę.
      ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

      JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
      JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

      OCP Poznań -> Mapa Spotów

      Komentarz


      • #4
        Podepnę się pod temat
        Podpowiedzcie proszę jaki gateway będzie najlepiej pasował do columbusa z 2010r.(3T0 035 680) , waham się pomiędzy 1K0 907 530 L ,a 1K0 907 530 AA.
        Aktualnie siedzi 1K0 907 530 K.
        Ostatnio edytowany przez BlackSheep; 35909.

        Komentarz


        • #5
          Witam wszystkich
          Stalem się posiadaczem octavii 2 rs przed liftem rok 2008.
          W moim autku poprzedni właściciel zamontował radio Rns-510. Auto pochodzi z Holandii.
          Radio ktore jest ma oznaczenia : 3T0035680A ;
          HW version H04;
          SW version 2664 ;
          mapy west europe , navteq 7690 ;
          do tego jest gateway o nr 1K0907530P;
          problem z radiem jest taki że wariuje podswietlenie guzików. Raz świeci raz nie bez względu na podświetlenie reszty. Kolejna sprawa to współpraca z maxi dotem. Po jakieś pół godziny jazdy pojawia się kompas oraz możliwość wyboru navi czy radia w maxi dot. Jednak gdy wejdę w opcje radia czy navi, zawiesza się i nie mam możliwość zmiany na mfa. Musze wyłączyć radio. Kompas ginie i możliwość wyboru też. Wraca dopiero po ok pół godziny. Nie mam problemów z akumulatorem - nie rozladowuje się. Chciałbym usunać te problemy. Wgrać soft z PL językiem i jakieś mapy aktualne. Proszę kolegów o pomoc.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X