Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

( O2FL ) kabel aux

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ( O2FL ) kabel aux

    Witam, mam pytanko posiadam radio swing z opcją aux, i zamontowanym także tunel srodkowy z podłokietnikiem gdzie jest wejście aux tylko nie posiadam przewodu łączącego radia z wejściem w tunelu, gdzie mogę dostać taki przewód albo jaki jest nr tej części żebym mógł go poszukać? Dzięki wielkie z góry za odpowiedź

  • #2
    Byłeś na allegro bo tam tego jest zatrzęsienie i wystarczy wpisać tytuł Twojego"problemu"

    Komentarz


    • #3
      Własnie nie ma tego przewodu łacząceo tylko przewod z radia z wyjsciem meskim jack :/

      Komentarz


      • #4
        Auto z którego roku? Skąd wiesz,że nie masz kabla jeżeli masz wejście aux w podłokietniku? Radio Swing montowane w fabryce?
        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • #5
          Co prawda ja miałem OII przed liftem ale aux na pewno jest ten sam . Czyli używasz zwykłego kabelka za półtora zeta
          allegro.pl
          ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
          mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

          Komentarz


          • #6
            Też myślałem,że chodzi o ten kabel bo przeczytałem po łepkach post.Teraz wiem ,że nie ma połaczenia pomiędzy podłokietnikiem a radiem, może to być spowodowane złym ustawieniem w opcjach radia. .No, chyba ze jest pewne ,że tego kabla tam fizycznie nie ma to wtedy trzeba szukać innego, coś podobnego do tego allegro.pl

            Znalazłem taki opis
            AUX

            Włączanie lub wyłączanie funkcji zewnętrznych źródeł dźwięku.

            Ustawienie czułości wejścia AUX


            LEV 1
            – wysoki poziom, używany szczególnie do komputerów przenośnych;
            LEV 2
            – średni poziom, używany szczególnie do odtwarzaczy kasetowych i kom-
            paktowych;
            LEV 3

            – niski poziom, używany szczególnie do odtwarzaczy MP3
            Ostatnio edytowany przez Octava4x4; 41052.

            Komentarz


            • #7
              Octavia4x4 Dziękuję Ci bardzo właśnie o to mi chodziło bo podlokietnik mam dokładany i radio też i nie posiadam tego kabla

              Komentarz


              • #8
                Witam kolegów. Wsadziłem do swojego bolero kabelek za 10zł z alledrogo z dedykowaną wtyczką. Jednak jest problem z odbiorem, jak bym nie ustawiał czułości to w tle słychać szum. Nawet ekran kabelka podpiąłem do obudowy radia ale nic to nie dało. Można coś z tym jeszcze zrobić? Jak sprawa wygląda w fabrycznym aux'ie?
                Kubala
                ------------------------------------
                było 139 KM i 310 Nm
                jest 105 KM i 240 Nm (i jest dobrze)

                Komentarz


                • #9
                  Koledzy, wiem że na alle drogo zatrzęsienie różnych kabli, ale dla mnie laika to problem wybrać odpowiedni. Dołożyłem podłokietnik do mojej O2 FL (2013 rok - wersja Active), brakuje mi kabla do połączenia gniazdka Aux w podłokietniku z radiem Swing. Jeśli ktoś z was ma większą wiedzę/doświadczenie, proszę podrzućcie jakiś link do zakupu, albo fachową nazwę po której zidentyfikuje kabel 1 do 1. I kolejne pytanie, czy jest ktoś z Torunia, ewentualnie Grudziądza lub okolic kto pomógłby w kodowaniu?
                  Pozdrawiam,

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez el_bartoo Zobacz wpis
                    Koledzy, wiem że na alle drogo zatrzęsienie różnych kabli, ale dla mnie laika to problem wybrać odpowiedni. Dołożyłem podłokietnik do mojej O2 FL (2013 rok - wersja Active), brakuje mi kabla do połączenia gniazdka Aux w podłokietniku z radiem Swing. Jeśli ktoś z was ma większą wiedzę/doświadczenie, proszę podrzućcie jakiś link do zakupu, albo fachową nazwę po której zidentyfikuje kabel 1 do 1. I kolejne pytanie, czy jest ktoś z Torunia, ewentualnie Grudziądza lub okolic kto pomógłby w kodowaniu?
                    Pozdrawiam,
                    Toruń - mój VCDS do dyspozycji. Na priv masz mój tel.
                    Ostatnio edytowany przez kowaltom99; 6234.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez el_bartoo Zobacz wpis
                      brakuje mi kabla do połączenia gniazdka Aux w podłokietniku z radiem Swing.
                      Mam ten kabelek. Oryginalne wtyczki. Wpinasz, kodujesz i gra muzyka.

                      Zadzwoń to wyślę fotkę. Numer poniżej.

                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X