Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tempomat

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tempomat

    witam.
    jestem tu nowy : potrzebuje specjalisty który mógłby w miare tanio dołożyć tempomat - chodzi o wymiane manetki i podłączenie do kompa.
    i drugi temacik - dołożenie głośników tył - radio swing i elektryczne szyby z tyłu są z tego co czytałem troche na forum to jest taka możliwość.
    podrzućcie jakiś kontakt plese .
    dzięki z góry.

  • #2
    Jeżeli chodzi o tempomat to Koleś na pewno da radę.

    Komentarz


    • #3
      Koleś montowal mi również tylne głośniki. Pełna profeska. Tempomant również u niego robiłem. Zapytaj go może pomorze.

      Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


      • #4
        Jak koledzy mówią.
        Pisz do Piotrka koleś
        Mój szatan

        Paweł

        Komentarz


        • #5
          montage rofesionall .
          polecam kolege Piotrka:

          Komentarz


          • #6
            a w Warszawie lub bliskiej okolicy?

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Luk_as2 Zobacz wpis
              a w Warszawie lub bliskiej okolicy?
              Sam tempomat czy coś więcej? Jakie auto - rocznik i silnik? Mieszkam w Stalowej Woli / Sandomierzu, ale często bywam w W-wie więc mógłbym Ci to ogarnąć, tylko podaj więcej szczegółów.
              O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
              Maciej
              Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

              Komentarz


              • #8


                Zamieszczone przez mackowski
                Sam tempomat czy coś więcej? Jakie auto - rocznik i silnik? Mieszkam w Stalowej Woli / Sandomierzu, ale często bywam w W-wie więc mógłbym Ci to ogarnąć, tylko podaj więcej szczegółów.
                Tempomat przede wszystkim. O2Fl combi z 2011r. 2.0tdi cr daj znać na priv co i jak
                Dzieki za odzew!

                Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

                Komentarz


                • #9
                  Mam pytanko, mam dokładamy tempomat do octavia II do 1.6 mpi, i czasem mam tak że nie chce zaskoczyć dopiero po zgłaszaniu silnika i poczekaniu znów się załącza, miał ktoś tak już może ? Albo zna powód tego ?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Incubus1995 Zobacz wpis
                    Mam pytanko, mam dokładamy tempomat do octavia II do 1.6 mpi, i czasem mam tak że nie chce zaskoczyć dopiero po zgłaszaniu silnika i poczekaniu znów się załącza, miał ktoś tak już może ? Albo zna powód tego ?
                    u mnie w 1.9 tdi problem ten występował po wejściu silnika w tryb awaryjny (nie zawsze wyświetli się check engine na desce) powodem była brudna turbina która przy wyższych obrotach przestawała działać. w mpi? możliwe, ze problem z dawką paliwa lub chociażby stare świece które nie spalają całej mieszanki. czyjnik wykryje błąd i wprowadzi silnik w tryb awaryjny a po wył/zał wszystko wraca do normy.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X