Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Elektryczny dogrzewacz cieczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Elektryczny dogrzewacz cieczy

    Cześć. Postanowiłem doposażyć swojego szkodnika w takie to o to cudo: Link Czy ktoś montował już w swoim aucie? Do tej pory zimą wychodziłem po prostu z domu, odpalałem wóz i wracałem do domu spokojnie spić kawkę. W tym nadchodzącym sezonie grzewczym postanowiłem usprawnić ten proces Proszę o opinie i porady

  • #2
    Cześć. Mam coś takiego w swoim aucie. Faktycznie trochę przyśpiesza to nagrzewanie silnika, ale sporo prądu podjada. Mam termostat na 50st i alternator 140A i póki co daje radę, ale przy np. 70A alternatorze i 4 świecach nie widzę tego zestawu.

    Komentarz


    • #3
      Miałem w benzynie 3 garowej 55km i jak odpaliłem na 4 świecach grzanie to mocy brakło, ledwo się zbierał Ale przyznam że szybko się nagrzewał. Ciekaw dlatego jestem jak w dizlu się sprawdzi.

      Komentarz


      • #4
        Może takie prawdziwie elektryczne dogrzewanie jak to z allegro byłoby lepsze. Link Większość szwedów ma w swoich autach założone ogrzewanie postojowe firmy DEFA. Spirala grzeje płyn w silniku a specjalna " farelka " ogrzewa kabinę.

        Komentarz


        • #5
          Na pewno lepsze, ale trzeba mieć pod ręką 230v, a to pewne utrudnienie.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X