Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebny nr VIN Skody Octavii II FL - do sprawdzenia nr części w ASO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebny nr VIN Skody Octavii II FL - do sprawdzenia nr części w ASO

    Drodzy forumowicze,

    Czy jest ktoś w stanie użyczyć nr VIN swojej Skody Octavii II FL najlepiej po 2011, która posiada fabrycznie lusterko wewnętrzne fotochromatyczne z czujnikiem oraz relingi dachowe w kolorze srebrnych lub chromowane też fabrycznie. Auto nie musi posiada obu rzeczy jednocześnie.

    Nr Vin potrzebny jest mi aby w Aso sprawdzić nr części które sa zamontowane w tych pojazdach a potem zamówić albo kupić używane konkretne części i zamontować u siebie. W Aso powiedzieli, że tak będzie najłatwiej dobrać wszystkie elementy.

    Najstraszyli mnie także w Aso, że może być także do wymiany sterownik aby lusterko z czujnikami działało. Moja Skoda jest z 2011 r. w wersji elegance. Zakupilem lusterko ze skody O II przed FL i obawiam się, że to lusterko nie podejdzie do mojej skody. Problem jest także z wymianą szyby czołowej, Teraz montują szyby o nr 1Z0845011BQ lub CQ, które mają czujnik zamieszczony troche na czarnym pasi i tez nie wiem czy mocowanie lusterka co mam mi podejdzie.

    Odnośnie relingów to zakupiłem używane srebrne (nie chromowane) relingi ale muszę dokupić nową zaślepkę. W Aso nie mają pojęcia która to będzie zgodnie z ich nr cześci.
    Chodzi o kolory
    przykładowo:
    1Z9860150 B P90 - cross silver koszt 173 zł
    1Z9860150 B ZS1 - silver koszt 107,6 zł
    1Z9860150 B - czarne koszt 26 zł

    Generalnie chodzi mi o to jaka to cross silver a jaka silver. Na necie niby znalazłem jak wygląda cross silver zakładając że w ogłoszeniu jest dobrze podane. i najprawdopodobniej ja mam także croos silver, ale jak się okaże że nie to wtopie 170 zl, bo w ASO najpierw placisz i nie ma zwrotów - masakra.

    Error page | eBay

    mega rozbieżność cenowa


    Jezeli jest ktos w stanie pomóc to będę wdzięczny.
    Nr Vin nie zostanie wykorzystany w żaden inny sposób.

    pozdrawiam


    KamilSOIIFL KR

    Obecnie: Skoda Octavia II FL 1.6 MPI BSE
    Skoda Fabia Sedan 1.4 16V 2006
    Była: Skoda Felicja Combi 1.3 1997102 KM 2011

  • #2
    Mam takie lusterko fabrycznie, rocznik 2011, rok modelowy 2012. Relingów brak, bo to liftback. Proszę: TMBCT21Z7C2020297

    Komentarz


    • #3
      super, bardzo Ci dziękuje
      KamilSOIIFL KR

      Obecnie: Skoda Octavia II FL 1.6 MPI BSE
      Skoda Fabia Sedan 1.4 16V 2006
      Była: Skoda Felicja Combi 1.3 1997102 KM 2011

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X